Сторічний цвинтар вояків УНР у Вінниці визнали об’єктом культурної спадщини

Стрілецький цвинтар вояків Галицької Армії та Армії Української Народної Республіки 1919–20 років, а також пам’ятник ліквідаторам та жертвам Чорнобильської катастрофи 1986-го у Вінниці тепер занесені до Переліку об’єктів культурної спадщини Вінницької області.

Про це повідомляють у департаменті архітектури та містобудування Вінницької міськради.

Зазначимо, цвинтар розташовано неподалік вулиці Стрілецької поруч з промзоною та житловими будинками, а пам’ятник – у сквері на вулиці Київській напроти автовокзалу «Центральний».

«Департаментом архітектури та містобудування міської ради спільно з Музеєм Вінниці розроблено та затверджено у відповідному порядку облікову документацію на зазначені об’єкти культурної спадщини. Пам’ятки поповнять вінницький культурний ландшафт та охоронятимуться Законом, не даючи шансу на забуття подій як із життя міста, так й України в цілому», – йдеться у повідомленні.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Нардепа Королевскую в Славянске «озеленили» (видео)

09.05.2016 - 13:21
Депутат Наталья Королевская планировала несколько поездок по городам Украины. После довольно негостеприимной встречи в Славянске, видимо, она пересмотрит планы. «Порция» зеленки, брошенные яйца и «потасовка» охраны нардепа от «Оппоблока» с ...

У Ляшко нашли незадекларированные особняки: видео

28.03.2017
Пожалуй, тема «происхождения» денег для ...