Стали відомі загальні втрати РФ в боях за Авдіївку

Заради захоплення Авдіївки за період з десятого жовтня минулого року до сімнадцятого лютого поточного російські окупанти втратили 47186 інтервентів, 364 танки, 248 артилерійських систем, 748 бойових броньованих машин і п’ять літаків.

Про це сьогодні повідомили пресслужба оперативно-стратегічного угруповання військ «Таврія» і його командувач Олександр Тарнавський. Вірогідно, під втратами в живій силі маються на увазі ліквідовані та поранені.

Як не дивно, деякі наші захисники, які ведуть свої Телеграм-канали і зазвичай критично ставляться до «переможного офіціозу», ці цифри назвали заниженими.

Наприклад, «Бахмутський Демон»: «Хлопці кажуть: мінімум 100-105 тисяч росіяни втратили під Авдіївкою, і в самих русаків дані більші, ОСУВ трохи занизив дані до тих, які фізично змогли підтвердити».

Або «ШО НА ФРОНТІ»: «З приводу даних про втрати орків в Авдіївці, які опублікували ОСУВ, можу сказати, що орки втратили більше ста тисяч особового складу. Але не забувайте, що в нас також є втрати. Вічна пам’ять тим, хто віддав життя за оборону населеного пункту Авдіївка».

Але навіть головний пропагандист Путіна Володимир Соловйов заявив про втрату десятків тисяч інтервентів, що неспівставно з втратами ЗСУ. При цьому здобуту Авдіївку він назвав непотрібними руїнами.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Виннице раскрыли секрет выкопанного на Иерусалимке старого сейфа: видео

22.08.2017 - 12:55
Около суток музейники поддерживали интригу среди винничан по поводу содержимого найденного в траншее «немецкого» сейфа. Вскрытие показало, что внутри находились документы, часть из которых была напечатана на русском языке. Даже ...

Луценко вышел к протестующим возле его дома: появилось видео

25.02.2018
Сторонники Саакашвили продолжили свою акцию ...

Клип «Сиськи» группы «Ленинград» бьет рекорды популярности

02.09.2016
Шнур «наехал» на Путина.  «И санкции ...

Потрясающее исполнение гимна Украины на «Арена Львов»

15.11.2015
После такого сборная Украины обязана ...