США з’ясували, хто вчинив теракт під Москвою

Сьогодні стало відомо, що до нападу в торговому центрі під Москвою причетні громадяни Таджикистану. Але уся пропагандистська машина фашистської РФ намагається брехнею зв’язати нападників з Україною.

Російські силовики нібито затримали 11 осіб причетних до стрілянини. Зокрема, чотирьох імовірних стрільців, що безпосередньо брали участь у нападі на Крокус сіті хол. Про це з посиланням на ЦГЗ ФСБ повідомляють російські ЗМІ.

Спецслужби країни-терористки переконують, що втікачі прямували в бік російсько-українського кордону і нібито планували перейти кордон, а також буцімто «мали контакти на українській стороні».

США не ставлять під сумнів причетність ІДІЛ до теракту на концерті у передмісті Москви та завчасно попереджали Росію про загрозу подібного теракту. Про це повідомляє CBS News.

Посадовець США на умовах анонімності сказав, що Вашингтон має розвіддані, які підтверджують заяви ІДІЛ про їхню відповідальність за теракт, і не мають причин ставити цю заяву під сумнів.  Також співрозмовник сказав, що США завчасно повідомили Москву, що мають розвіддані про ймовірну підготовку теракту. 

CBS News зазначають, що отримали підтвердження цього також від речниці Ради з нацбезпеки Адрієн Ватсон, не уточнивши, чи йдеться про обидва вищезазначених твердження, чи одне з них. 

Як відомо, вчора ввечері група озброєних людей відкрила вогонь з автоматів у концертній залі в місті Красногорськ перед початком концерту гурту «Пікнік». Після того у залі почалася сильна пожежа. На ранок у Росії заявили про понад 90 підтверджених загиблих


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Собачка учит младенца ползать (видео)

08.04.2016 - 06:00
На этом видео собачка пытается показать маленькой девочке, как правильно передвигаться по полу, если ты пока не научился ходить. Старания животного, на первый взгляд, выглядят смешными. Но только личным примером ...