США ввели візові обмеження для громадян Угорщини

США ухвалили у вівторок, 1 серпня, обмеження щодо громадян Угорщини. Зокрема, тепер дозвіл на поїздки до США діє для них рік, а використати його можна буде лиш один раз.

Про це повідомляє американське посольство в Будапешті у своєму прес-релізі.

«Сьогодні ми повідомили уряд Угорщини, що термін дії електронної системи дозволу на поїздки (ESTA) для власників угорських паспортів скоротили з двох до одного року», — зазначається в повідомленні.

У документі уточнюється, що побоювання Вашингтона пов’язані з тим, що в період з 2011 по 2020 рік Угорщина надала громадянство приблизно 1 млн. осіб у рамках спрощеного процесу натуралізації «без вживання належних заходів безпеки для перевірки їхньої особистості».

Влада Угорщини вирішила «не приділяти належної уваги проблемам безпеки, які виникли через застосування спрощеного процесу натуралізації, у зв’язку з чим процедури для всіх власників угорських паспортів щодо використання програми безвізового в’їзду (VWP) змінено», зазначили в дипмісії.

Візові обмеження діятимуть доти, доки Будапешт не вирішить відповідних питань у сфері безпеки.

Інформаційне агентство Associated Press повідомляє, що VWP дозволяє власникам паспортів 40 країн перебувати в США по роботі або з туристичною метою до 90 днів. Угорщина — єдина з цих країн, щодо якої запровадили обмежувальні заходи у рамках VWP.

Нагадаємо, керівництво Угорщини фактично закликає залишити за Росією окуповані нею території України. При чому не зрозуміло, чи тільки ті, що вже захоплені ворогом, чи заради миру ще потрібно буде віддавати додаткові міста і землі. Наприклад, Херсон і Запоріжжя. Саме це випливає із закликів влади Угорщини про припинення вогню, відміну санкцій проти РФ і відмову в постачанні зброї.

Крім того, пропутінська влада Угорщини досі саботує ухвалення рішення щодо погодження вступу Швеції у НАТО. І це незважаючи на прямі заклики Байдена вирішити це питання.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Настя Каменских сняла на видео зажигательный танец в бикини

29.10.2017 - 12:25
Не успели поклонники таланта Насти Каменских насладиться обсуждением новости о «паузе» в деятельности ее дуэта с Потапом, как поп-дива преподнесла новый повод для дискуссии. Артистка разместила в соцсети зажигательный танец ...

Пьяный дядька прыгает на батуте (видео)

07.09.2015
Что у трезвого на уме, ...

Как правильно помыть кота

24.08.2016
Каждая попытка искупать кота заканчивается ...