США удвічі скоротять енергетичні доходи Росії, – Держдеп

Уряд США планує вдвічі скоротити доходи Росії від експорту нафти та газу до кінця поточного десятиліття. Про це сказав заступник держсекретаря США з енергетичних ресурсів Джеффрі Паєтта в інтерв’ю Financial Times, оприлюдненому 1 грудня.

За словами дипломата, США прикладають всі можливі зусилля, щоб здійснити це (зменшення доходів Росії). Головна мета цих санкцій полягає в тому, щоб змінити поведінку Росії і переконатися, що, коли буде досягнуто певного миру, Путін не використає три-чотири роки для переозброєння та підготовки своєї армії до третього етапу вторгнення в Україну.

ЗМІ нагадує, що Росія продовжує експортувати значні обсяги нафти з моменту повномасштабного вторгнення в Україну у лютому 2022 року. Але Міжнародне енергетичне агентство (МЕА) передбачає, що експорт нафти та газу з РФ може зменшитися принаймні на 40-50% до 2030 року, якщо західні санкції проти російської енергетичної галузі продовжать існувати.

Раніше повідомлялося, що США перевіряють 100 суден на предмет порушення нафтових санкцій проти Росії. Листи від Вашингтона отримали компанії, що керують суднами приблизно в 30 країнах світу.

Цього тижня стало відомо, що США погрожують компаніям тюремним ув’язненням за порушення цінової стелі для нафти з РФ.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Вблизи Винницы автобус смял легковушку: фото, видео

29.08.2017 - 15:15
Вечером 28 августа неподалеку от Винницы автомобиль «Suzuki» выехал на встречную полосу движения и пропал под автобус дальнего следования. В ДТП погиб водитель легковушки. Как сообщают в отделе коммуникаций ГУНП ...

Появилось видео, как Ляшко катается на велосипеде по ресторану

04.12.2017
В минувшее воскресенье лидер Радикальной ...

Что происходит с круизным лайнером во время шторма

16.12.2015
Круизный лайнер только кажется таким ...