США подякували Південній Кореї за рішення про підтримку України

Державний секретар США Ентоні Блінкен у розмові з міністром закордонних справ Республіки Корея Чо Тхе Юлом засудив поглиблення військового співробітництва між КНДР і Росією та поядкував Сеулу за підтримку України.

Про це у п’ятницю, 21 червня, йдеться у заяві Держдеп США.

Високопосадовці також домовилися продовжити спільну роботу над вирішенням складних і мінливих викликів безпеці, які створює КНДР, а також над підтримкою миру і стабільності в Південно-Китайському морі.

Блінкен підтвердив життєво важливе значення міцного альянсу між США і Кореєю у просуванні миру, безпеки і процвітання в усьому світі. 

Як відомо, влада Південної Кореї має намір переглянути питання постачання зброї в Україну. Відповідну заяву зробив директор Управління національної безпеки президентської адміністрації Чан Хо Джин, повідомило агентство Yonhap у четвер, 20 червня.

«Уряд чітко наголошує, що будь-яка співпраця, яка прямо чи опосередковано допомагає Північній Кореї збільшити свою військову міць, є порушенням резолюцій Ради Безпеки ООН і підлягає моніторингу та санкціям з боку міжнародної спільноти», – заявив Чан Хо Джин і попередив, що таке порушення «неминуче» погіршить відносини Сеула і Москви.

Він анонсував, що Південна Корея розширить список товарів, на які накладено обмеження на експорт до Росії на 243 позиції, після чого їхня кількість досягне 1402.

«Ми плануємо переглянути питання збройової підтримки України», – додав Чан Хо Джин.

У свою чергу агентство нагадало, що досі уряд Південної Кореї дотримувався позиції, що він не постачатиме Україні летальну зброю.

Нагадаємо, у квітні поточного року Південна Корея вперше допустила можливість військової допомоги Україні. Умовою для цього було поставлено можливе виникнення ситуації, «з якою міжнародна спільнота не зможе миритися».

А у травні ЗМІ повідомили, що Україна може отримати сотні тисяч снарядів виробництва Південної Кореї за посередництва США.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Мусор из Львова продолжают разбрасывать по всей Украине: видео

23.05.2018 - 19:45
У села Барвиновка Новоград-Волынского района Житомирской области в очередной раз нашли нелегальную свалку мусора, который, как считают местные власти, привезли из Львова. И. о. старосты Барвиновка Николай Гордийчук записал видео, ...

Мэр Полтавы Мамай спровоцировал драку с депутатами: видео

19.04.2017
В Полтаве произошли очередные разборки ...

Крокодилы научились выживать в замерзающих водоемах: видео

05.02.2019
Крокодилы научились жить подо льдом ...