США перекинули стратегічні бомбардувальники до кордону з РФ

Три надзвукові бомбардувальники B-1B Lancer прибули до Норвегії вперше з 2021 року, подолавши понад 4,8 тис. миль. Як повідомили ВПС США, їхнє розміщення має на меті вдосконалити тактику, підвищити маневреність та зміцнити взаємодію з європейськими союзниками в межах спільних навчань і операцій НАТО.

Американські екіпажі відпрацьовуватимуть ударні місії у реалістичних умовах з повітряними та наземними загрозами, а також проведуть спільні польоти з норвезькими F-35 з авіабази Ерланн.

Хоча місце проведення навчань не розкривається, очікується, що вони охоплять регіон Північної Європи та Балтії. Тривалість місії не уточнюється, але подібні розгортання зазвичай тривають понад місяць.

Прибуття B-1B відбулося менш ніж за місяць до початку російсько-білоруських стратегічних маневрів «Захід-2025». Під час попереднього розміщення американських бомбардувальників у 2021 році російський Північний флот відправив ракетний крейсер «Маршал Устинов» до морського кордону з Норвегією.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Парни из С-14 наказали водителя, который обидел мать погибшего бойца АТО: видео

27.10.2017 - 00:41
В сентябре водитель маршрутного автобуса в Киеве очень грубо нахамил матери погибшего на Донбассе защитника Украины. Его обещало наказать руководство транспортного предприятия, но не сделало этого. Вступились за мать молодые ...

Мустафе Найему в Киеве сломали челюсть: видео

30.04.2018
В Киеве народному депутату Мустафе ...