США оголосили новий пакет військової допомоги ЗСУ

США оголосили про нову військову допомогу Україні у розмірі 175 мільйонів доларів. Про це йдеться у заяві Державного секретаря США Ентоні Блінкена в середу, 6 грудня.

Новий пакет містить засоби протиповітряної оборони, додаткові боєприпаси для систем HIMARS, артилерійські боєприпаси, високошвидкісні протирадіаційні ракети й протитанкові ракети.

Також він охоплює боєприпаси для стрілецької зброї, підривні боєприпаси для розчищення перешкод, обладнання для захисту важливої національної інфраструктури, а також запасні частини, допоміжне обладнання, послуги, тренування і транспортування.

«Якщо Конгрес не схвалить запит президента на додаткове фінансування національної безпеки, це буде один з останніх пакетів допомоги у сфері безпеки, який ми можемо надати Україні», — заявив Блінкен.

Тим часом президент США Джо Байден закликав конгресменів схвалити пакет додаткової допомоги Україні.

«Це термінове питання. Конгрес має схвалити додаткову допомогу Україні», — сказав Байден, під час виступу в Білому домі. Він додав, що конгресменам слід вирішити це питання до різдвяних свят.

Байден закликав схвалити його запит до президентської адміністрації більш ніж на 100 млрд доларів, із них 61.4 млрд доларів передбачається на фінансування допомоги Україні.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Индонезии на берег вынесло тушу гигантского существа, похожего на кальмара из «Пиратов карибского моря»: фото, видео

12.05.2017 - 14:36
Природа продолжает преподносить человечеству сюрпризы. Очередной такой показал, что мы еще многого не знаем о тайнах океанских глубин и те же древние легенды о всевозможного рода морских чудовищах могут быть ...

Танцующие собаки породы Хаски

27.02.2016
На видео собаки породы Хаски, ...