США можуть передати Україні близько 30 танків Abrams

Незабаром Україна отримає американські танки M1 Abrams. Прийняття відповідного рішення очікується вже цього тижня. Про це йдеться в матеріалі Politico.

Джерела повідомляють, що США мають намір поставити на озброєння ЗСУ 30 танків.

За словами поінформованого співрозмовника видання, танки, найімовірніше, надійдуть в межах Ініціативи з надання допомоги Україні у сфері безпеки (Ukraine Security Assistance Initiative). Ця програма дозволяє США фінансувати закупівлю зброї та обладнання для України, а не вилучати їх із наявних американських запасів.

У Вашингтоні є впливові прихильники ще більшої військової підтримки України. Сполучені Штати повинні відправити хоча б один з танків M1 Abrams в Україну, щоб підштовхнути німецький Уряд до надання власних танків для допомоги Києву у боротьбі з російським вторгненням. Про це два дні тому заявив голова Комітету у закордонних справах Палати представників Конгресу США республіканець Майкл Маккол в інтерв’ю ABC News.

«Якби ми оголосили, що збираємося надати танки «Abrams», хоча б один… я чув, що Німеччина чекає, поки ми візьмемо на себе ініціативу. Тоді б вони поставили танки Leopard. І пам’ятайте, є близько 10 країн, які мають танки Leopard, але їм потрібна згода Німеччини», — сказав Маккол.

Відповідаючи на запитання, чи достатньо одного танка «Abrams» для надання німецьких танків Україні, Маккол сказав: «Якщо ми скажемо, що збираємося надати танки » Abrams», я думаю, що цього буде достатньо, щоб Німеччина випустила на волю своїх «Леопардів», — додав він.

На минулому тижні у Байдена теж торкалися теми танків. Постачання американських танків Abrams Україні поки що не мають сенсу через те, що таку техніку складно обслуговувати. Про це під час брифінгу в четвер, 19 січня, заявила заступник прес-секретаря Пентагону Сабріна Сінгх.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Американка отращивает бедра до 2,5 метров в надежде поставить мировой рекорд: видео

18.07.2017 - 15:18
43-летняя Бобби-Джо Уэстли из Пенсильвании весит почти 250 килограммов, а обхват ее бедер — 241 сантиметр. Женщина не хочет худеть, даже наоборот: она собирается увеличить объемы и побить предыдущий мировой ...

Покер на раздевание

09.12.2015
Карточные игры поражают своим разнообразием. ...