Спростовані заяви росіян про захоплення залізничної станції у Бахмуті

Американський Інститут вивчення війни (ISW) в останньому звіті про російсько-українську війну, серед іншого, спростував заяви рашистів про те, що найманці приватної військової компанії Вагнера захопили залізничну станцію «Бахмут-1».

При цьому ISW не вказав, що ворог захопив центральну частину міста, однак різні авторитетні джерела вказують, що це сталося. Зокрема боєць Збройних сил України, який веде Телеграм-канал «Бахмутський Демон», дивись скрін.

Цікаво й те, що рашист і терорист Ігор Гіркін (Стрєлков) вказує, що ЗСУ утримують західні квартали в Бахмуті і обидві міські залізничні станції. Багато хто з експертів взагалі очікує, що залізниця стане новою лінією фронту в місті на довгий час.

Також Гіркін не виключає того, що загарбники так і не зможуть захопити Бахмут, як вже близько року не можуть захопити Мар’їнку під Донецьком.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Пчеловод на спор сел на улей без штанов: видео

01.09.2017 - 17:25
Часто так бывает, что мужики за рюмкой чая похваляются сотворить, что ни будь эдакое. Тут же заключаются пари, а на утро приходится исполнять обещанное, чтобы не пострадала репутация человека отвечающего ...

Роман Зозуля нанес аргентинцу Биттоло травму пениса: видео

29.10.2017
Играющий нынче за испанский «Альбасете» ...