Спростовані заяви росіян про захоплення залізничної станції у Бахмуті

Американський Інститут вивчення війни (ISW) в останньому звіті про російсько-українську війну, серед іншого, спростував заяви рашистів про те, що найманці приватної військової компанії Вагнера захопили залізничну станцію «Бахмут-1».

При цьому ISW не вказав, що ворог захопив центральну частину міста, однак різні авторитетні джерела вказують, що це сталося. Зокрема боєць Збройних сил України, який веде Телеграм-канал «Бахмутський Демон», дивись скрін.

Цікаво й те, що рашист і терорист Ігор Гіркін (Стрєлков) вказує, що ЗСУ утримують західні квартали в Бахмуті і обидві міські залізничні станції. Багато хто з експертів взагалі очікує, що залізниця стане новою лінією фронту в місті на довгий час.

Також Гіркін не виключає того, що загарбники так і не зможуть захопити Бахмут, як вже близько року не можуть захопити Мар’їнку під Донецьком.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

На Крещатике прошла масштабная репетиция военного парада: видео

21.08.2018 - 00:28
В Киеве продолжаются репетиции парада ко Дню Независимости Украины. Отрабатываются как элементы прохождения колонн военнослужащих, так и прохождение военной техники. Кроме того, над столицей пролетели боевые самолеты. Как известно, в ...

Криштиано Роналду получил свой четвертый «Золотой мяч»: видео

12.12.2016
Португальский нападающий мадридского «Реала» Криштиано ...

В США образовался огненный смерч, видео

29.08.2021
Завораживающее и одновременно страшное зрелище. ...