Співачка Jerry Heil зізналася, що їй погрожує чоловік з Росії

Українська співачка Jerry Heil розповіла про надокучливого шанувальника з РФ, який почав їй погрожувати.

Зокрема, на своїй сторінці в Instagram вона оприлюднила листування з чоловіком на ім’я Іван, який погрожує заблокувати сторінки у соцмережі та завадити її творчій діяльності.

У відповідь на повідомлення Jerry Heil зауважила, що не боїться втратити акаунти, вона турбується лише через те, що росіянин намагається нашкодити не тільки їй, а й її близьким.

«Навіть якщо він знесе мої сторінки — мені однаково. У мене завжди є моя музика, і ви її завжди зможете знайти. Мене лише хвилює, що він ще простягає свої липкі російські пальці в бік моїх близьких і намагається розхитати також сторінки моїх друзів — музикантів, закидає ботами телеграм-сторінки моєї команди», — написала співачка.

Сам росіянин аж з далекого Іркутська. Судячи з оприлюдненого шматочка переписки з ним, можна зрозуміти, що він вимагає, щоб Jerry Heil видалила якийсь пост. Пост з віршами… 

В погрозах лунають слова «я воевать с тобой начну…».

Напевно, співачці слід звернутися з відповідною заявою у поліцію та СБУ, адже проти неї скоюється злочин. 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Над Аравией в небе образовалась огромная дыра: видео

19.03.2019 - 21:03
В городе Эль-Айн в Объединенных Арабских Эмиратах (ОАЭ) люди увидели необычное атмосферное явление. В небе было нечто похожее на дыру. Поскольку многие видели нечто подобное в голливудских лента о пришельцах, ...