Спікер парламенту Молдови про погрози Лаврова війною

Спікер парламенту Молдови Ігор Гросу заявив, що слова глави МЗС РФ Сергєя Лаврова свідчать про серйозну деградацію його публічної поведінки.

Про це Гросу заявив на телеканалі TVR MOLDOVA.

«З антропологічної точки зору, заяви Сергєя Лаврова знаходяться на серйозному рівні деградації публічної поведінки по відношенню до країни, з боку дипломата», — заявив спікер.

Ігор Гросу заявив, що Сергєй Лавров знехтував елементарними нормами спілкування по відношенню до країни.

«Тут стільки гнилого шовінізму і імперіалізму, який смердить смертю, кров’ю, стражданнями, селами, стертими з лиця землі», — сказав Гросу.

Спікер зазначив, що треба запитати Лаврова, чому російські військові стирають з лиця землі українські села.

«Вони діють професійно — така відповідь від високопосадовця і не в останню чергу Росії — це чудово. Весь цивілізований світ повинен звертати увагу на такі сповзання, на таку деградацію», — сказав голова парламенту Молдови.

На думку Ігоря Гросу, такі заяви становлять реальну небезпеку, яка дуже детально проявляється в Україні.

«Ми не говоримо про класичну битву між двома арміями, одна з яких загарбує, а інша захищає свою країну. Подивіться, що росіяни роблять з критичною інфраструктурою. Не лише військові об’єкти є мішенню. Житлові будинки, вузли розподілу електроенергії та тепла є мішенями. Ця варварська поведінка становить реальну небезпеку для всього цивілізованого світу», — заявив Ігор Гросу.

Раніше у інтерв’ю російському пропагандисту Дмітрію Кісельову Лавров на його запитання про те, «яка може бути наступна країна, яка піде шляхом України», відповів наступне:

«Наразі на цю роль розглядається Молдова».

Нагадаємо, Молдова і зараз страждає через війну Росії проти України. Наприклад, 15 січня у Молдові було виявлено бойову частину ракети, яка напередодні впала біля кордону з Україною під час масового обстрілу російських агресорів. У ній знаходилося близько 80 кілограмів вибухівки, повідомляло МВС Молдови.

За інформацією правоохоронців, залишки ракети виявили в Бричанському районі, що межує з Україною – біля села Ларга.

«Висловлюю обурення з приводу відсутності поваги до суверенітету Молдови. Повітряний простір сьогодні знову був порушений, а залишки ракети впали на околицях села Ларга у Бричанському районі», — наголосила очільниця уряду Молдови Гаврилиця. Також вона відреагувала на чергові удари росіян щодо цивільних об’єктів України.

«Немає політичного, історичного чи морального виправдання вбивствам мирних жителів та атакам на інфраструктуру», — зазначила прем’єр.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео сильного пожара топливных складов под Киевом

05.06.2017 - 17:36
В Броварах Киевской области вспыхнул сильный пожар на складах с топливом. По данным пресс-службы ГСЧС, огонь возник на территории бывшей оптовой базы в отдельно стоящих двух складских помещениях. Пожар достаточно сильный ...

Первый успех бойцов АТО в статусе Объединенных сил: видео

22.02.2018
Возле оккупированного Докучаевска террористы частенько ...

Певица Джамала сегодня вышла замуж: фото, видео

26.04.2017
Обрядом Никах соединила свое сердце ...