Соцмережа X Ілона Маска блокує розслідування Bellingcat про удар РФ по “Охматдиту”

Платформа X Ілона Маска блокує доступ до розслідування Bellingcat про те, що удар по дитячій лікарні “Охматдит” у Києві було завдано російською ракетою X-101. Вважати це випадковістю на тлі численних проросійських заяв самого Маска, блокування зв’язку на фронті і інших дій мільярдера не доводиться.

Під час переходу за посиланням деякі користувачі отримують попередження, буцімто воно може бути небезпечним.

“Посилання, за яким ви намагаєтеся перейти, було визначено X або нашими партнерами як таке, що може містити спам або становити небезпеку, відповідно до Політики X щодо URL-адрес”, – йдеться в повідомленні на платформі.

У ньому також сказано, що посилання може належати до будь-якої з наведених нижче категорій:

  • шкідливі посилання, які можуть красти особисті дані або шкодити електронним пристроям;
  • спам-посилання, які вводять людей в оману або негативно впливають на використання ними сервісу;
  • жорстокий або оманливий вміст, який може завдати шкоди в реальному житті;
  • певні категорії вмісту, що за умови безпосереднього розміщення в X порушують Правила X.

Напередодні аналітики Bellingcat, а також експерти з ядерної зброї та ракетних технологій підтвердили, що “Охматдит” у Києві вразила російська крилата ракета X-101. Такий висновок спеціалісти змогли зробити завдяки відеоматеріалам атаки, які з’явилися у відкритих джерелах невдовзі після атаки.

Нагадаємо, що дитяча лікарня постраждала внаслідок російського удару в понеділок, 8 липня 2024 року. На той момент в “Охматдиті” перебувало 627 дітей, восьмеро з яких зазнали поранень. Крім того, двоє дорослих загинули.

Нещодавно, 23 червня 2024 р., в прямому ефірі YouTube було проведено п’ятигодинну трансляцію із заходу Tesla, де Ілон Маск закликав вкладати криптовалюту в новий вигідний проєкт. І хоч це не звучить, як щось неможливе для Ілона Маска, проте саме це відео було від початку до кінця згенероване штучним інтелектом, повідомляла Engadget.

У відео, згенерований за допомогою Deepfake, Ілон Маск знаходився, нібито на презентації Tesla, та закликав, згенерованим ШІ голосом, відвідати вебсайт і внести свою криптовалюту, щоб взяти участь у розіграші призів.

Цей заклик був зациклений та повторювався по колу всі 5 годин трансляції. Фейк обіцяв, що система “автоматично надішле назад подвійну суму криптовалюти, яку ви внесли на депозит”.

У певний момент  трансляція мала понад 30 000 глядачів, хоча скільки насправді там було людей, а не ботів, сказати важко. Проте така кількість глядачів вивела стрим на перше місце в рекомендаціях YouTube “Live”. Випадковість? Хтось в це вірить?


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Трагедии и прелесть Олимпиады

08.08.2016 - 15:49
На Олимпиаде, как и в жизни, от трагичного к прекрасному всего шаг. Только на главных Играх планеты все на виду и под прицелом камер и во внимании миллиардов людей во ...

В Ливане упал горящий метеорит, видео

09.11.2020
У селения Аль-Талиль в провинции ...

В Киеве на АЗС произошла драка из-за очереди, видео

11.02.2018
Вечером 10 февраля на столичном ...