Словаччина визнала російський режим терористичним

Парламент Словаччини визнав нинішній російський режим терористичним, а Росію державою-спонсором тероризму. Про це повідомляється на його сайті.

Вказано, що сьогодні Національна рада Словаччини ухвалила резолюцію, в якій засудила широкомасштабні атаки Росії на цивільне населення, цивільні об’єкти та ключову енергетичну структуру. Також парламент засудив російську агресію в Україні та висловив свою підтримку незалежності, суверенітету і територіальній цілісності України.

«В той же час, Національні збори Словацької Республіки своєю постановою визначають російський режим, що діє, як терористичний, а Росію — як державу, що підтримує тероризм», — йдеться в резолюції.

Депутати також засудили прямі та опосередковані погрози Росії застосувати ядерну зброю. Крім того, резолюцією парламент Словаччини не визнає проведення або результатів фейкових «референдумів» у Донецькій, Луганській, Херсонській та Запорізькій областях, вважаючи, що ці території залишаються частиною України.

Парламент Словаччини також висловив підтримку зусиллям щодо створення спеціального трибуналу для переслідування злочинів агресії та підтримки переслідування злочинів проти людяності і військових злочинів.

Нагадаємо, в серпні минулого року сейм Латвії затвердив заяву, якою визнав насильство Росії проти цивільних осіб в Україні тероризмом, а Росію державою-спонсором тероризму.

У заяві розписується, що Росія творить в Україні, порушуючи безліч норм міжнародного права, згадуються її дії проти Чечні, Сирії та Грузії, знищення літака рейсу МН17, а також отруєння на території Британії Скрипалів. Також цілком чітко дається оцінка дій Росії проти мирних жителів України — залякування та деморалізація задля повного захоплення та підпорядкування країни.

Європейський парламент більшістю голосів також ухвалив резолюцію про визнання Російської Федерації державою-спонсором тероризму. Голосування відбулося 23 листопада 2022 року у Страсбурзі під час пленарного засідання.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Чому вулиця Мєдвєдєва у Вінниці тепер носить ім’я Амосова: видео

13.02.2017 - 13:36
Амосов Микола Михайлович (1913-2002) — видатний хірург, біокібернетик, філософ, письменник, академік Національної Академії наук України і Академії медичних наук України, Лауреат державної премії УРСР (двічі) та України, Ленінської премії, Герой ...

Аргентинский голкипер пропустил глупейший гол: видео

12.02.2017
Удивительный гол пропустил «восходящая звезда» ...