Скільки росіян отримали візи на в’їзд в Україну

З моменту запровадження Україною візового режиму з Росією минуло сім місяців. За цей час візи для в’їзду в Україну отримали лише 12 громадян РФ. Тобто це ніщо, нуль. До початку війни у 2014 році між країнами іздили мільони людей. Статистику за 7 місяців надав представник Державної прикордонної служби Андрій Демченко.

«Майже всі з цих 12 росіян перетнули кордон і в’їхали в Україну. Це були жінки, діти та люди похилого віку, які отримали візу і прямували до України з гуманітарних причин. Йдеться про возз’єднання з сім’ями або до своїх близьких», — йдеться у заяві.

На території Росії відсутні українські дипломатичні представництва. Тому громадяни РФ не можуть подаватися на отримання українських віз на своїй території.

Демченко зазначив, що наявність української візи не гарантує право перетину державного кордону України. Вже остаточне рішення ухвалюють прикордонники.

Нагадаємо, із 1 липня 2022 року набув чинності візовий режим з Російською Федерацією. Це означає, що громадяни цієї країни не зможуть потрапити на територію України без отримання візи.

Як пояснювали тоді в МЗС, видаватиме українські візи незалежна міжнародна компанія-посередник VFS Global через візові центри, оскільки українські консульства закрилися в РФ з початку повномасштабного російського вторгнення.

Видаватимуть візи одразу планували не всім. Не дозволять в’їзд на територію нашої країни: особам, які є в списках санкцій, а також тим, хто «створює загрозу нацбезпеці України».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Гол Субри из команды «Пенанк» признан ФИФА лучшим в 2016 году: видео

09.01.2017 - 21:18
Что любопытно, самые эффектные голы в уходящем году забивали вовсе не «звезды» мирового уровня. Сначала ФИФА опубликовала список десятки лучших голов. В него попали результативные удары Лионеля Месси, Неймара и Сауля ...

Погба на пресс-конференции убрал со стола бутылку пива, видео

16.06.2021
У звездных футболистов появилась новая ...

Появилось видео уникального природного явления над Азовским морем

09.06.2017
На Херсонщине зафиксировано необычное для ...

Клип «Экспонат» группы «Ленинград» бьет рекорды популярности (видео)

27.01.2016
Объяснение популярности «Лабутен» «Лениграда» по ...