Сили оборони знищили загін російських окупантів в Сумській області

Тероборона Сумщини вчора продемонструвала свою високу бойову готовність. Наші захисники виявили російських диверсантів і дали їм бій.

В результаті двоє російських загарбників були вбиті, а інші втекли «за порєбрік». Трапилося проникнення на нашу територію в районі Краснопільської громади.

«22 грудня, зранку, до 10 російських військових пересікли лінію державного кордону України. На території Краснопільської громади, поблизу села Високе наші тероборонівці вступили в бій з російською ДРГ.  Після короткого бою у ворога — двоє вбитих. Інші — втекли назад в Росію. З нашого боку обійшлося без втрат, — повідомив голова ОВА Дмитро Живицький.

Після втечі російських загарбників весною із Сумської області вони фактично щоденно обстрілюють приграничні громади і села з території РФ. Б’ють з артилерії, мінометів, РСЗВ, іноді з літаків.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Над Африкой взорвался астероид: опубликовано видео

04.06.2018 - 20:20
В Африке над Ботсваной 2-го июня  удалось снять на видео взрыв астероида.  Специалистам удалось также снять на видео его вхождение в атмосферу земли. Двухметровое космическое тело разорвало на мелкие частицы ...

Взрыв и пожар в жилом комплексе Лондона: видео

23.01.2017
В жилом комплексе восточной части ...