Сили оборони знищили велику кількість бронетехніки російських окупантів за допомогою протитанкових ракетних комплексів.
Про цей успіх бійців Центру спеціальних операцій «Омега» Національної гвардії України сьогодні повідомив, зокрема, Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ», оприлюднивши відповідне відео, зняте з монітору операторів ПТРК (якщо не помиляємося, це вітчизняна «Стугна-П» з робочою англійською мовою).
Коментар лаконічний: «Бійці ЦСП «Омега» знищують ворожі колони».
На ролику показано одинадцять влучань в ворожу бронетехніку, яка рухалася, в тому числі колонами. Очевидно, це нарізка різних бойових епізодів.
