Сили оборони відбили позицію окупантів, взявши полоненого

На Сватівському (Куп’янському) напрямку (сама північна ділянка фронту в Харківській і Луганській областях) бійці бригади Гвардії наступу «Сталевий кордон» Державної прикордонної служби України взяли в полон російського окупанта –контрактника з Москви.

Про це на власних медіа-ресурсах повідомила пресслужба ДПСУ, вказавши, що це сталося під час зачистки ворожих позицій, а решта присутніх на ній загарбників були знищені.

Полонений виявився несподівано відвертим – зізнався, що добровільно пішов вбивати українців заради високої зарплати в двісті тисяч російських рублів. Розповів і про використання в «м’ясних» штурмах ув’язнених.

Варто зазначити, що попри велику кількість населення в Москві і Петербурзі, в окупаційних військах їх жителів мало (і по відносним, і по абсолютним показникам). Адже, з однієї сторони, серед городян більше сучасних не зазомбованих людей, а з другої – там не так жорстко працюють військкомати.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Большой успех украинских силовиков: фото, видео

22.02.2017 - 16:25
Для киевского Майдана в Одессе покупали десятки «стволов» Накануне «Марша национального достоинства», посвященный третьей годовщине Революции, СБУ задержала некоего одессита, собиравшегося закупить для передачи в столицу более десятка единиц автоматического оружия. ...

Панда пришла в восторг от снега (видео)

24.01.2016
Ай да молодцы — американцы ...