Сікорський жорстко звернувся до делегації РФ в ОБСЄ

Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський під час засідання Ради міністрів ОБСЄ у Валетті заявив, що Росія обрала шлях репресивної клептократії, тому її представникам не місце на засіданні ОБСЄ. Він також наголосив, що Польща не дозволить «відбудувати російську імперію».

Відео виступу опублікувала пресслужба МЗС на платформі  X у пятницю, 6 грудня.

Сікорський зазначив, що Польща протидіятиме Росії на кожному етапі її дій, не ведучись на пропаганду. Він додав, що РФ не поважає кордони, права людини, не має незалежних ЗМІ та чесних виборів. Політичних в’язнів у країні більше, ніж за часів СРСР під керівництвом Леоніда Брежнєва.

Глава польського МЗС додав, що після розпаду СРСР Захід закликав Росію до демократичних перетворень, однак ця країна обрала шлях агресії й репресій.

«Наш меседж російській делегації простий: ми знаємо ваші наміри та не дозволимо відбудувати російську імперію. Ви знищуєте Україну, але також руйнуєте майбутнє своєї держави. Поки триває ця війна, вас тут бути не повинно», – заявив Сікорський.

Польща закликала виключити Росію з ОБСЄ, однак мальтійське головування не підтримало ініціативу.

Нагадаємо, глава МЗС Андрій Сибіга вийшов з зали пленарних засідань ОБСЄ перед початком виступу Сергія Лаврова. Слідом залу залишили ще низка іноземних міністрів і дипломатів.

Як відомо, поїздка Лаврова на Мальту стала його першим візитом у країну ЄС після повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Фашистська Росія, як ракова пухлина, намагається уразити всі здорові органи, а в нашому випадку — країни, які не входять до переліку її сателитів чи союзницьких диктатур. У всіх державах діють російські шпигуни, а в цьому році ще й маємо хвилю диверсій, що російські агенти вчиняють в Європі. Часто під прикриттям дипломатичних установ… У листопаді міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський заявив, що країна закриє всі консульства Російської Федерації на території країни, якщо Москва продовжить вчиняти диверсії в Європі.

«Я закрив консульство в Познані. Якщо вони не зупиняться (вчиняти диверсії у Європі, — ред.), ми закриємо решту», — заявив Сікорський.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Песня на слова Дмитрия Медведева о пенсиях для крымчан стала новым хитом Интернета (видео)

07.06.2016 - 16:43
Дмитрий Медведев стал героем музыкального хита… Начиналось же все 20-х числах мая… Вот что значит, не российская земля. Это мы о Крыме. Несмотря на то, что полуостров аннексирован, дух свободы здесь ...

Видео красивого гола Мхитаряна за «МЮ» в ворота «Тоттенхэма»

12.12.2016
Бывший бомбардир донецкого «Шахтера», похоже, нашел ...

Ездовые коты, оказалось, тоже существуют (видео)

20.03.2016
Ездовыми собаками, сегодня, никого не ...