Сійярто заявив, що Порошенко ініціював зустріч з Орбаном

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто заявив, що п’ятий президент України Порошенко дійсно ініціював зустріч з Орбаном.

На слуханнях в угорському парламенті 4 грудня Сійярто повідомив, що Орбан радий вести переговори з ким завгодно, включно з колишніми лідерами іноземних держав.

Тему зустрічі він обговорювати не став.

«Давайте не вдаватися в таку наукову фантастику», – заявив Сійярто.

Чи можна взагалі вірити будь-яким заявам Орбана, Сійярто і їх уряду? На фоні проросійської політики Угорщини — це велике питання.

Що було раніше

П’ятий президент України, народний депутат від партії Європейська солідарність Петро Порошенко планував зустрітися з прем’єр-міністром Угорщини Вітором Орбаном. Цю зустріч Росія мала намір використати в своїх ІПСО проти України, повідомила СБУ у суботу, 2 грудня.

На підставі цієї інформації Порошенка напередодні не випустили з України. Дозвіл спікера Ради Стефанчука на командировку скасував його заступник зі Слуги народа Корнієнко.

Згодом у партії Порошенка Європейська солідарність заявили, що інформація про зустріч з Орбаном не є правдивою, і наголосили, що він збирався у Польщу і США, де серед іншого мали відбутися зустрічі у Пентагоні і Конгресі.

Порошенко вважає, що дії проти нього є політичним тиском і завдають удару по єдності в країні.

Додамо, що Порошенко має рацію в тому, що хоче використовувати свої особисті зв’язки на користь Україні. Але в таких серйозних питаннях, як, наприклад, переговори зі спікером Конгресу Джонсоном необхідно діяти узгоджено з президентом і МЗС, щоб випадково не нашкодити.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Пехотинцы ВСУ встречают врага на окраине Донецка: видео

06.10.2017 - 21:01
Военное телевидение Украины показало передовые позиции ВСУ возле предместий Донецка, прямо напротив брошенного рынка Господарь. Сюжет называется «Пехотинцы первыми встречают врага». Наши бойцы рассказали об обстрелах со стороны террористов и ...

Прогулку и чудачества голого мужчины в Киеве сняли на видео

11.12.2017
Похоже, декабрь стал месяцем эксгибиционистов. ...

Появилось видео, как Савченко сбила женщину

13.04.2017
КП в Украине раздобыла видео ...

Мэр Дрогобыча Кучма избил активиста: видео

04.06.2018
Во Львовской области мэр Дрогобыча ...