Швеція не піде на шантаж Угорщині в питанні вступу до НАТО

Швеція рішуче відкинула шантаж Угорщини.

Міністр закордонних справ Швеції Тобіас Більстрьом сьогодні заявив, що Стокгольм не буде в обмін на ратифікацію протоколу про вступ до НАТО давати будь-які зобов’язання Угорщині.

Про це повідомляє шведська агенція TT.

На питання, чи надаватиме Швеція запевненя Угорщині у зв’язку з процесом вступу до НАТО, Більстрьом заявив: «Ні, і я зазначу, що Фінляндія, чий протокол було щойно ратифіковано (Угорщиною – ред.), має точно такі ж погляди на питання верховенства права, як і Швеція, так само як і ЄС».

«Немає ніяких спеціальних меморандумів, немає ніяких спеціальних угод з Угорщиною, і ми не маємо наміру їх укладати», – підкреслив він.

Раніше керівник апарату прем’єра Угорщини Балаш Орбан заявив, що угорські депутати в обмін на ратифікацію протоколу про вступ Швеції чекають від неї «запевнень», що Стокгольм не буде «втручатись у внутрішню політику Угорщини так само, як і Угорщина – у справи Швеції.

На це очільник шведського МЗС також зазначив, що Швеція і ЄС «чітко критикують верховенство права в Угорщині, але я не вважаю, що це питання пов’язане з процесом вступу до НАТО».

Зазначимо, що угорський уряд Орбана продовжує ганьбитися вже неприкритою підтримкою фашистської Росії і її кривавого диктатора Путіна.

Наприклад, 23 лютого глава МЗС Угорщини Петер Сійярто у своєму виступі перед Генеральною асамблеєю ООН знову закликав до переговорів між США та Росією для припинення війни в Україні. Сійярто заявив, що постачання зброї та санкції не стали тими заходами, що допомогли зберегти життя і призвести до миру в Україні. 

Це люта брехня. Адже без західної зброї Росія давно би вбила мільони беззахісних українців і принесла страждання у всі родини на віки. 

Більше того, Орбан і Сіярто прекрасно розуміють, що припинення вогню без виведення російських військ зі всієї території України буде означати втрату окупованих на сьогодні регіонів, а також поновлення війни за декілька років. А тому їх позиція є злочинною і неприйнятною. А крім того, образливою, тому що заклик до перемовин між США і РФ без участі України демонструє повну зневагу угорської влади до українців, які кладуть свої життя на захист всієї Європи (в тому числі і Угощини).


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Российские спецслужбы шлют «приветы» бойцам ВСУ на передовую: видео

13.07.2017 - 23:30
Пресс-центр штаба АТО опубликовал видео военного телевидения о том, как бойцы ВСУ, пользуясь относительным затишьем, укрепляют свои позиции и обустраивают быт. Кроме того, бойцы рассказали, что враг не прекращает рассылать ...

Крыса и спагетти. Смешное видео

23.10.2015
Сколько крысу не корми — ...

Прогулку голой женщины в Киеве сняли на видео

02.08.2017
Забавный случай сегодня произошел в ...