Шварценеггера затримали в аеропорту Німеччини

Американського кіноактора Арнольда Шварценеггера відпустили з аеропорту Мюнхена в якому його протримали майже три години. Він перевозив незадекларований годинник, проте йому вдалося розібратися з цією ситуацією. Про це повідомляє Bild.

Зокрема, він погодився заплатити 26 тисяч євро за годинник, 4000 євро податку та 5000 євро штрафу. 

Однак знову все пішло не за планом. Офіцери мали проблеми з використанням автомата для кредитних карток протягом години.

Потім Шварценеггера відвезли до банку, щоб він зняв гроші у банкоматі, але, за словами джерела, необхідна сума перевищила ліміт, і банк уже був зачинений, врешті-решт актору принесли нову машинку для кредитних карток.

Після сплати грошей, кінозірку відпустили і він продовжив свій шлях, до австрійського Кіцбюеля, де проходить Всесвітній кліматичний саміт.

Крім того, спочатку аксесуар Арнольд Шварценеггер оцінював приблизно 20 000 євро. Тепер стартова ціна торгів складає 50 000 євро, адже після інциденту на митниці цією моделлю зацікавилися десятки колекціонерів.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Над Уралом пролетел огненный шар, видео

04.03.2018 - 12:47
Случайно на камеру видеорегистратора жителя российского Екатеринбурга попало редкое явление. Он снял полет и гибель в земной атмосфере космического болида. Судя по видео, метеороид летел с высокой скоростью. Болид пролетал ...