Штурмовики ЗСУ просунулися вперед під Бахмутом

За перші вісімнадцять годин двадцятого серпня російські окупанти вели безуспішні наступальні дії в районі Курдюмівки південніше Бахмута.

При цьому агресор завдав авіаційних ударів в районах Веселого, Кліщіївки і Курдюмівки. А від ворожих артилерійських обстрілів постраждали понад двадцять населених пунктів; в тому числі, Оріхово-Василівка, Богданівка, Іванівське, Кліщіївка, Ступочки та  Олександро-Шультине.

В свою чергу, заступник командира третьої окремої штурмової бригади ЗСУ Максим Жорін повідомив, що зараз під Бахмутом обидві сторони ведуть наступальні дії:

«Коли у обидвох сторін є наміри рухатись вперед, бої стають ще важчими… Орків на нашому напрямку стає все більше. Головне — їхня якість теж стає кращою. Підрозділи, які сюди перекидають, навчені, досить боєздатні та не без мотивації. Всі брали участь в боях раніше.

Та не дивлячись на всі перекинуті ворогом підрозділи, кількість задіяної противником техніки, авіації, безпілотників — всі атаки їхні ми розбиваємо і продовжуємо просуватись вперед».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Василькове учительницу довели до срыва: видео

21.03.2018 - 20:56
В Василькове Киевской области учительница позволила себе ненормативную лексику на уроке в отношении одного из учеников старшего класса. Это сняли на видео и выложили в Ютуб.  За что учительница Людмила ...

Порошенко перешел дорогу на красный свет: видео

23.09.2019
У здания Рады принялись дежурить ...

Группа «Ленинград» сняла очередной клип: видео

01.09.2017
На просторах интернета появился очередной ...