Штурмовики ЗСУ показали захоплення позицій окупантів під Бахмутом

Розвідники третьої окремої штурмової бригади Збройних сил України вночі успішно штурмували позиції російських окупантів біля Андріївки південніше Бахмута, знищивши інтервентів на спостережних пунктах та затрофеївши їх рації та зброю.

Про це пресслужба бригади повідомила сьогодні у своєму Телеграм-каналі, оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, знятих тепловізорними камерами на шоломі одного з бійців та безпілотного літального апарату, чиї оператори коригували хід бою.

Таким чином, було забезпечено плацдарм для подальшого штурму окупованого населеного пункту. Тобто, ці події відбулися кілька місяців тому. Зараз же Андріївка і сусідня Кліщіївка звільнені, але їх інтенсивно штурмує ворог.

Про це сьогодні повідомив наш захисник, який воює на цій ділянці фронту і веде Телеграм-канал «Передович0к»:

«Зараз трохи важко, Кліщі та Андріївка зараз під активними бойовими діями, штурмують (орки). Безрезультатно, просувань фактично немає, стоїмо великою ціною, бої регулярні, артилерія без тиші. Але як і кажу, яка б не була ситуація, стоїмо всі за кожен сантиметр землі, і йдуть запеклі бої. Не буду казати, що легко, але фаршируємо дуже сильно».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Як у Вінниці дівчата на шпильках змагались

08.08.2016 - 21:36
Високі підбори та ошатні  сукні – таким був дрес-код учасниць чемпіонату із петанку на шпильках. Два десятки вінницьких красунь кілька годин  поспіль кидали металеві кулі, аби здобути титул переможниць. Цю ...

Хорек копирует хозяйку на пляже (видео)

06.12.2015
Давно подмечено, что домашние животные ...

В США показали видео полета самого большого в мире самолета

01.06.2017
Мир облетели фотографии самого крупного ...