Шольц назвав умову переговорів України з Росією

Переговори між Україною та Росією можливі тільки після того, як російські війська будуть виведені з території української незалежної держави. Про це у неділю, 12 листопада, в інтерв’ю Heilbronner Stimme сказав Канцлер Німеччини Олаф Шольц. Відмітимо, що саме цієї позиції дотримується й офіційний Києв.

Зі своєї сторони Шольц пообіцяв подальшу підтримку Києва у боротьбі з окупантами. Зокрема, його запитали, як довго Німеччина зможе постачати Україні зброю, на що той відповів, що Берлін готовий до довготривалої війни. 

«Напад Росії на Україну — це повернення імперіалізму в Європу. Саме тому зараз настав переломний момент, і поставки зброї будуть здійснюватися стільки, скільки буде потрібно», — сказав канцлер.

При цьому Шольц зазначив, що говорив з Путіним в минулому і планує вести діалог в майбутньому.

«Проте, переговори вимагають від Росії рішучого кроку. Таким кроком має стати виведення військ», — підкреслив він.

Німеччина, яка надає Україні найбільше допомоги після США у світі та найбільше в Європі, планує наступного року збільшити її вдвічі — до 8 мільярдів євро.

Додамо, що днями президент Франції Макрон заявив, що для України «ще не час» сідати за стіл переговорів, і підкреслив, що рішення вести переговори тільки за Києвом. При цьому французький лідер додав, що може настати час «провести чесні та хороші переговори, повернутися за стіл переговорів і знайти рішення з Росією».

Також президент Франції сказав, якщо Росії дозволять виграти війну, то «ви матимете нову імперську державу» в Європі, котра може загрожувати іншим колишнім радянським державам, таким як Грузія та Казахстан, а також усьому континенту.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Стало известно имя убийцы полицейского в Днепре

25.09.2016 - 12:37
Сегодня без двадцати десять утра в Днепре был застрелен полицейский и ранена его напарница. Ситуация развивалась стремительно и поначалу ничего не предвещало трагедии. Была обычная остановка автомобиля за нарушение ПДД. ...