Шольц може достроково залишити посаду канцлера Німеччини

Канцлер Німеччини Олаф Шольц може достроково залишити посаду канцлера ФРН. Це пов’язано з низьким рівнем підтримки Соціал-демократичної партії Німеччини (СДПН), повідомляє Bild. На щастя, це жодним чином не пов’язано з політикою щодо України.

Опитування Національного інституту прикладних наук Ліона показало, що протягом 2023 року підтримка партії впала з 20% до 15%.

На думку аналітиків, ключовий фактор фіаско СДПН полягає в тому, що тільки кожен п’ятий німець позитивно оцінює роботу канцлера Шольца, який представляє партію.

Італійська газета La Repubblica з посиланням на джерела інформації пише, що Шольц може достроково піти у відставку 2024 року. Його наступником може стати міністр оборони Борис Пісторіус, який нещодавно очолив рейтинг найпопулярніших німецьких політиків.

Причиною відставки канцлера може стати скандал, що стався ще 2020 року з компанією Wirecard та її босом Яном Марсалеком (наразі він, імовірно, переховується в Москві). На той час саме Шольц очолював Федеральне міністерство економіки та відповідав за фінансовий регулятор, який не помітив найбільшу шахрайську схему в історії Німеччини з часів Другої світової війни.

Шольц завжди заперечував свою відповідальність за цей фінансовий скандал. При цьому міністерство фінансів ФРН відхилило прохання оприлюднити зміст зустрічей між Марсалеком та представниками відомства.

Нагадаємо, найпопулярнішим політиком Німеччини у 2023 році став міністр оборони Борис Пісторіус. 42% людей сказали, що хотіли б, аби Пісторіус мав більший вплив у німецькій політиці.

Але це не означає, що в разі відставки Шольца саме він обійме посаду канцлера.

Зазначимо, Шольц довгий час блокував посилення військової допомоги Україні, але зрештою Німеччина вийшла в лідери щодо забезпечення нашої країни оборонними можливостями. Фактично вона поступається тільки США.

Також важливо розуміти, що позиція Пісторіуса щодо Москви і Путіна ще більш жорстокіша.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Кропивницком спецназ полиции задержал большую группу «авторитетов»: видео

20.09.2017 - 17:29
В Кропивницком полиция провела операцию по задержанию опасной группы преступников. Брали их при помощи спецподразделения КОРД в одном из ресторанов города. Задержаны 27 мужчин, при которых был приличный арсенал оружия ...

Крупнейший небоскреб Дубая окутан дымом: видео

02.04.2017
Вблизи самого высокого в мире ...