Що впливає на швидкість Інтернету? Як визначитися, яка швидкість є “нормальною”?

Не важко здогадатися, що головним винаходом, який змінив світ, є Інтернет. Понад мільярд людей на планеті Земля не уявляють своє життя без інтернету. Підключити інтернет — це значить не просто отримати заявлену в пакеті кількість мегабітів, а й одержати якісні послуги від провайдера. Головна задача провайдера підтримувати роботу усіх ресурсів: кабелів, маршрутизаторів та іншого обладнання, щоб абоненти отримували стабільний Інтернет з заявленою швидкістю. Швидкість інтернету сьогодні є основним критерієм при виборі провайдера. Швидкість інтернету — це та максимальна кількість даних, яка передається за одиницю часу (секунда), вимірюється вона в мегабітах, гігабітах, кілобітах.

65aa45ac96873.webp

Як визначити, яка потрібна швидкість?

  1. Вибір швидкості залежить від потреб. Насамперед ви повинні розуміти, що саме ви хочете отримати від користування інтернетом. Можливо це буде просто переглядання веб-сайтів, відео або переписування електронною поштою, тоді вам підійде звичайна швидкість до 10 мегабітів. Але якщо ви постійно працюєте з великим обсягом інформації, то відповідно і швидкість вам знадобиться більша — від 50 мегабіт. 
  2. Кількість пристроїв, підключених до мережі. Як відомо, робота кожного з підключених пристроїв, будь-то комп’ютер, ноутбук, планшет, телевізор, напряму залежить від їх пропускної здатності. Тому, обираючи тариф, потрібно бути впевненим у тому, що кожен пристрій в домі буде працювати бездоганно. 
  3. Якісна робота провайдера. Від якісної роботи провайдера, від його оперативності з усунення технічних неполадок буде залежати безперебійна робота вашого інтернету.

Які фактори можуть призвести до зниження швидкості?

Існує маса причин, чому інтернет працює неналежним чином. Найбільш популярними є наступні:

  • Якість домашнього комп’ютерного обладнання, що є у власності абонента (роутер, мережеві адаптери й перехідники);
  • Якість кабелю, який прокладено безпосередньо у квартирі або будинку абонента;
  • Наявність деяких небажаних комп’ютерних програм, що впливають на швидкість передачі (безкоштовні антивіруси);
  • Наявність прихованих шкідливих програм чи вірусів;
  • Багато програм, що працюють у фоновому режимі: Telegram, Skype та інші;
  • Завантаженість мережі;
  • Аварія на магістральних мережах.

Якщо ви мрієте про безперебійну і швидку роботу домашньої мережі, то це має бути інтернет від Linkcom. Кожен клієнт знайде для себе вигідний тариф.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Мама-гусыня «попросила» полицейского спасти попавшего в беду гусенка: фото, видео

10.12.2017 - 11:44
В понедельник офицер Джеймс Гивенс из Огайо, как всегда, патрулировал парковую зону, когда к нему приблизилась гусыня — и не просто из любопытства: птица явно чего-то хотела. Гивенс рассказал, что ...

Роман Зозуля нанес аргентинцу Биттоло травму пениса: видео

29.10.2017
Играющий нынче за испанский «Альбасете» ...

Гройсман сделал видеообращение к украинцам в связи с газовым шантажом России

02.03.2018
Премьер-министр Украины Владимир Гройсман сделал ...