Ще один нардеп від ОПЗЖ складає мандат

Незабаром в українському парламенті стане ще на одного депутата менше — заяву про складання повноважень написав обраний за списком ОПЗЖ Ігор Абрамович.

Про це повідомив лідер фракції «Слуга народа» Давид Арахамія, який також нагадав, що Абрамович був першим, хто після 24 лютого минулого року вийшов з фракції ОПЗЖ. А потім створив групу, яка голосувала виключно в інтересах України. 

Нагадаємо, наприкінці січня народний депутат Олег Волошин, який входив до колишньої фракції ОПЗЖ, теж написав заяву на складання мандата. Тоді це повідомив один із лідерів ОПЗЖ Юрій Бойко у коментарі Суспільному.

Бойко також підтвердив, що заяви на складання мандатів народних депутатів написали Наталія Королевська та її чоловік Юрій Солод. Ці двоє також представляли партію ОПЗЖ. Після початку повномасштабного вторгнення знаходяться в Дубаї.

Що стосується Волошина, то він був одним зі спікерів партії, який всіляко підтримував Росію і її захоплення Донбасу, різко критикував українську владу, просуваючи кремлівські наративи.

Ще раніше, 13 січня, Верховна рада забрала мандати у народних депутатів Віктора Медведчука, Тараса Козака, Андрія Деркача, Рената Кузьміна та Андрія Аксьонова. Підставою стало позбавлення їх президентом громадянства України.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Бойцы ВСУ показали, чем их обстреливают оккупанты: видео

01.06.2018 - 15:03
Недавно позиции 93-ей бригады подверглись тяжелому артиллерийскому обстрелу. К счастью, потерь в личном составе не было. Серьезно пострадал лишь грузовой автомобиль. Тогда «третья сила» нанесла ответный удар по оккупантам. Нынче ...

«Динамо» победило «Александрию»: видеообзор

18.08.2018
Гол Виктора Цыганкова отменным ударом ...