Шахтар у Лізі Європи вирвав нічию у Марселя

Сьогодні, 15 лютого, відбувся перший матч 1/16 фіналу Ліги Європи, в якому зустрічалися «Шахтар» та «Марсель». Команди грали на стадіоні «Фолькспаркштадіон» у Гамбурзі, Німеччина. «Шахтар» зміг двічі відігратися і у підсумку зіграв 2:2.

У першому таймі команди не змогли порадувати вболівальників забитими м’ячами. На 64-й хвилині габонський нападник «Марселя» П’єр-Емерік Обамеянг вивів свою команду вперед. Проте номінальним господарям поля знадобилося лише чотири хвилини, аби зрівняти рахунок. Відзначився захисник Микола Матвієнко.

На 90-й хвилині Іліман Ндіайє знову вивів «Марсель» вперед. На 90+3-й хвилині Егіналдо вирвав нічию для «Шахтаря».

Матч відповідь у Марселі відбудеться рівно за тиждень, 22 лютого.