Сенатори США уклали угоду про обмеження на кордоні з Мексикою

Сенат США погодився розширити повноваження країни, щоб обмежити нелегальний потік мігрантів на кордоні з Мексикою. Про це повідомляє CNN.

Угода Сенату планують оприлюднити наступного тижня. Вона має прискорити процес надання притулку для розгляду справ протягом шести місяців. За теперішньою системою, для пошуку притулку може знадобитися до 10 років.

Угода також відкриває вікно до переговорів про виділення фінансування для допомоги Україні, Ізраїлю та Тайваню. Лідери Сенату мають надію, що вони зможуть долучити угоду до обговорення.

Президент США Джо Байден раніше заявив, що угода, над якою працювали учасники переговорів у Сенаті, є жорсткою та справедливою.

Міністерству внутрішньої безпеки США буде надано нове надзвичайне повноваження закрити кордон, якщо середня щоденна кількість мігрантів досягне 4000 протягом одного тижня. Мігрантам дозволять лишитися, якщо виявлять, що вони тікають від тортур або переслідувань у своїх країнах.

Якщо кількість перетинів перевищує 8500 за один день, кордон буде закритий для мігрантів, які незаконно перетинають кордон. Згідно з пропозицією, будь-якому мігранту, який спробує двічі перетнути кордон, коли він закритий, буде заборонено в’їзд до США протягом одного року.

Нагадаємо, сенатор-демократ Кріс Мерфі заявив, що в найближчу добу-дві стане зрозуміло, чи зможе Сенат США укласти угоду про кордон із Мексикою, яка передбачає продовження допомоги Україні. 

Але вчора спікер Конгресу Майк Джонсон заявив, що законопроєкт Сенату щодо кордону, який включає допомогу Україні, а також іншим країнам, не схвалять в Палаті представників, якщо повідомлення про його умови відповідають дійсності. І підкреслив, що в Конгресі він буде «мертвим». 

Якщо угода і законопроєкт — це одне й те саме, то новини не дуже втішні.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Опубликован видеоролик реального боя, снятый украинским солдатом на экшн-камеру (видео)

23.04.2016 - 13:09
Не многие из нас, тех, кто не воевал, имеют представление о том, что реально происходит во время боя. Разве, что по художественным фильмам. Украинский солдат во время перестрелки с «русскими» в ...

Хорек копирует хозяйку на пляже (видео)

06.12.2015
Давно подмечено, что домашние животные ...