СБУ повідомила підозру усім сенаторам РФ

Служба безпеки України оголосила підозру всім російським сенаторам. Вони підтримали незаконне «приєднання» тимчасово окупованих регіонів України до РФ, повідомляється на сайті спецслужби в суботу, 6 травня.

Вказано, що правоохоронці зібрали доказову базу на 170 сенаторів Ради федерації Федеральних зборів РФ. У лютому 2022 року вони підтримали ратифікацію «договору про дружбу, співробітництво та взаємодопомогу» Росії з так званими «ЛНР» та «ДНР». Також чиновники підтримали звернення нинішнього російського президента Володимира Путіна про використання армії за межами РФ.

Крім того, у жовтні минулого року сенатори підтримали «договори про входження» до складу РФ тимчасово окупованих районів Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей.

СБУ оголосила російським сенаторам підозри за:

  • ч. 3 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність та недоторканність України);
  • ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 437 (планування, підготовка, розв’язування та ведення агресивної війни).

Російським сенаторам загрожує до 15 років за ґратами або довічне ув’язнення з конфіскацією майна.

Нагадаємо, у березні суд ухвалив вирок для 20 депутатів Держдуми РФ. Усі вони отримали по 15 років ув’язнення. Початок терміну відбування покарання для засуджених депутатів – з дня їхнього фактичного затримання.

Ще відносно майже сотні депутатів триває слідство.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Во Львове сгорело отделение Сбербанка России: видео

03.10.2017 - 09:08
Этой ночью во Львове огонь уничтожил отделение «Сбербанка России». Пожар вспыхнул на ул. Черновола, 2 без двадцати три, и уничтожил помещение. Пожарные прибыли достаточно оперативно, но огонь был очень сильным, ...

В небе над США зафиксировали очередной НЛО

30.07.2016
В США тысячи жителей американских ...