Samsung повернув собі лідерство на ринку смартфонів

Південнокорейський гігант Samsung став найбільшим постачальником смартфонів у світі в першому кварталі 2024 року. Про це свідчать нові дані від International Data Corporation.

За підсумками 2023 року лідером уперше стала американська Apple Inc. Поставки смартфонів у світі в першому кварталі 2024 року збільшилися на 7,8% у річному виразі, до 289,4 млн штук.

Зростання зафіксовано за підсумками третього кварталу поспіль, що свідчить про відновлення ринку після дворічного спаду.

Samsung скоротив обсяги продажу на 0,7% у річному виразі, тоді як продажі Apple впали на 9,6%. Тим часом китайська Xiaomi збільшила поставки на третину, а бренд Transsion зафіксував зростання майже на 85% і піднявся на четверту сходинку в списку найбільших постачальників смартфонів у світі.

«Apple вибилася в лідери наприкінці минулого року, проте Samsung успішно повернув собі першу сходинку в першому кварталі», — зазначив віцепрезидент підрозділу Worldwide Mobility and Consumer Device Trackers Раян Ріт.

Аналітики очікують, що Samsung і Apple і далі домінуватимуть у верхньому ціновому сегменті, але також вказують на потенціал до подальшого зростання і диверсифікації таких брендів, як Huawei, Xiaomi, Transsion, OPPO/OnePlus і vivo.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Вокруг редута блокадников у Золотого начались спекуляции: видео

04.03.2017 - 16:58
Ситуация вокруг редута «Богдан» в районе Горского и Золотого в Луганской области, где утром нашли взрывчатку, остается несколько противоречивой. В «Штабе блокады торговли с оккупантами» заявляют, что участок железнодорожного полотна ...

В Турции прогремел мощный взрыв: видео

11.04.2017
В Турции минимум 10 человек пострадали ...