Розвідка Британії вказала на слабкість ППО російських окупантів

Для захисту передових позицій російських окупантів критично важливу роль відіграють зенітно-ракетні комплекси малого радіуса дії «Тор». Однак екіпаж цього ЗРК складає лише три чоловіки, що, швидше за все, заважає підтримувати високий рівень бойової готовності протягом тривалого часу.

Принаймні про це з посиланням на власну розвідку в останньому зведенні про російсько-українську війну повідомило Міністерство оборони Великобританії, не пояснивши, як Сили оборони могли б скористатися цією особливістю ЗРК «Тор».

Водночас зенітні ракетно-гарматні комплекси «Панцир» загарбників зазвичай захищають командні пункти, ЗРК більшої дальності і військово-повітряні бази інтервентів.

Сенс цієї інформації не ясний, але у Лондоні багатозначно заявили: «Зусилля, спрямовані на подолання наземних систем протиповітряної оборони, залишаються одним з найважливіших протистоянь у війні РФ проти України».

Тим часом Генеральний штаб Збройних сил України в традиційному ранковому звіті про втрати ворога вказав, що з початку широкомасштабного вторгнення окупанти втратили 602 засоби протиповітряної оборони.

Оскільки війна триває вже 648-у добу, в середньому це менше одного в день. Наприклад, вчора не було знищено чи пошкоджено жодного.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Самый красивый гол 2017-го был забит в первый день года: видео

23.10.2017 - 23:44
Удивительно, но самый красивый гол текущего года был забит в первый его день. Именно 1-го января Оливье Жиру сотворил свой шедевр пяткой. Эту премию имении выдающегося венгерского форварда Ференца Пушкаша ...

ВСУ испытали противотанковый ракетный комплекс Корсар: фото, видео

07.07.2017
Украина продолжает разрабатывать и совершенствовать ...

В российском Екатеринбурге взорвали телебашню, видео

24.03.2018
Демонстрируя всему миру разработки новых ...