Роз’яснення щодо опломбування та розпломбування  приладів обліку гарячої води

До уваги споживачів! КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» надає послуги з розпломбування та опломбування індивідуальних приладів обліку гарячої води.  Вартість розпломбування одного приладу обліку  – 23,86 грн(з ПДВ), вартість опломбування – 29,22 грн (з ПДВ).

Є кілька способів виклику контролера КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» для опломбування чи розпломбування індивідуальних приладів обліку гарячої води:

  • звернутися за номером телефону (0432) 50-72-89 у відділ контролю енергозбуту підприємства;
  •  залишити онлайн-заявку для виклику контролера за посиланням http://vmte.vn.ua/workMeter.html. Онлайн-заявка на виклик контролера опрацьовується протягом двох робочих днів (врахуйте, що субота та неділя – вихідні). При створенні заявки обов’язково зазначайте коректну електронну адресу, адже саме на зазначену Вами адресу, буде відправлено відповідь щодо дня приходу контролера і рахунок, який необхідно буде сплатити. Перевіряйте також папку “спам”, тому що були випадки, коли лист потрапляв саме до цієї категорії;
  • обрати відповідну функцію в чат-боті «ВMTE» в Telegram.

При залишенні заявки будь-яким способом Вам повідомлять день приходу контролера, а також нададуть рахунок для сплати за послугу.

Якщо Ви звертаєтеся до підприємства для того, щоб розпломбувати  прилад обліку (для ремонту, повірки, заміни тощо), рахунок на сплату зможете отримати в контролера, який прийде до Вас розпломбовувати прилад обліку. Оплатити рахунок у такому випадку необхідно буде до моменту наступного візиту контролера для опломбування (опломбування необхідне, оскільки без цього підприємство не зможе взяти Ваш лічильник на облік).  Контролер зможе опломбувати Ваш прилад лише за наявності у Вас квитанції про оплату послуги.

Звертаємо увагу, що нарахування відповідно до показників індивідуального приладу обліку здійснюються лише у випадку, якщо даний прилад взятий на комерційний облік. Якщо прилад є, але він не опломбований, нарахування відбуваються як і у випадку відсутності лічильника: або по загальнобудинковому приладу обліку гарячої води (якщо такий є в будинку), або по нормативу відповідно до кількості прописаних осіб (згідно з постановою Кабінету Міністрів України №630).  

Якщо Ви звертаєтеся до підприємства з питання первинного опломбування приладу обліку (якщо прилад обліку Ви встановлюєте вперше) або щодо опломбування вентиля лічильника у закритому стані (у випадку некористування гарячою водою), то рахунок необхідно сплатити одразу після виклику контролера: Наголошуємо на тому, що первинне опломбування приладів обліку здійснюється лише після надходжень коштів на поточний рахунок підприємства.

Рахунок для сплати послуг можна переглянути також на офіційному сайті підприємства у категорії «Реквізити та рахунки» за посиланням http://vmte.vn.ua/payvin.html.

На підприємстві були випадки, коли споживачі забували опломбувати прилад обліку після повірки чи ремонту і, відповідно, не могли сплачувати за послугу з централізованого гарячого водопостачання  відповідно до фактичних показників приладу обліку. Тож радимо підходити до справи  відповідально, щоб зберегти свій час і власні гаманці від додаткових витрат. 


Подпишитесь на новости

 
ads.bid
РедТрем

adpartner


РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

В Израиле толстых ежей посадили на диету: видео, фото

06.01.2018 - 14:47
Ожирение, как оказалось, болезнь, которая присуща не только людям. Страдать ней могут и дикие животные. В Израиле любители животных выявили ежей, которые настолько растолстели, что не могут свернуться в клубок. ...

Под Донецком ВСУ ликвидировали двух террористов. Фото и видео

01.07.2018
В утренней предварительной сводке за ...

Пожилой мотоциклист налихачил на два года тюрьмы (видео)

26.01.2016
Полиция Суссекса (графство Великобритании) опубликовала ...