Роз’яснення щодо опломбування та розпломбування  лічильників гарячої води у Вінниці

КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» надає послуги з розпломбування та опломбування індивідуальних приладів обліку гарячої води.  Вартість розпломбування одного приладу обліку  – 25 грн (з ПДВ), вартість опломбування – 30 грн (з ПДВ).

Є кілька способів виклику контролера КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» для опломбування чи розпломбування індивідуальних приладів обліку гарячої води:

  • на офіційному сайті підприємства за посиланням http://vmte.vn.ua/workMeter.html,
  • через Viber за номером (098) 160-54-44;
  • у чат-бот в Telegram (перейдіть за посиланням https://telegram.me/VMTE_bot або наберіть у пошуку в Telegram «ВМТЕ»),
  • або за номерами телефонів: (0432) 60-54-44, (098) 160-54-44 (з ПН по ПТ з 08:00 до 17:00).
  •  залишити онлайн-заявку для виклику контролера за посиланням http://vmte.vn.ua/workMeter.html. Онлайн-заявка на виклик контролера опрацьовується протягом двох робочих днів (врахуйте, що п’ятниця, субота та неділя – вихідні дні у міжопалювальний період). При створенні заявки обов’язково зазначайте коректну електронну адресу, адже саме на зазначену Вами адресу, буде відправлено відповідь щодо дня приходу контролера і рахунок, який необхідно буде сплатити. Перевіряйте також папку «спам», тому що були випадки, коли лист потрапляв саме до цієї категорії.

При залишенні заявки будь-яким способом Вам повідомлять день приходу контролера, а також нададуть рахунок для сплати за послугу.

Рахунок для сплати послуг можна переглянути також на офіційному сайті підприємства у категорії «Реквізити та рахунки» за посиланням http://vmte.vn.ua/payvin.html.

Якщо Ви звертаєтеся до підприємства для того, щоб розпломбувати  прилад обліку (для ремонту, повірки, заміни тощо), рахунок на сплату зможете отримати в контролера, який прийде до Вас розпломбовувати прилад обліку. Оплатити рахунок у такому випадку необхідно буде до моменту наступного візиту контролера для опломбування (опломбування необхідне, оскільки без цього підприємство не зможе взяти Ваш лічильник на облік).  Контролер зможе опломбувати Ваш прилад лише за наявності у Вас квитанції про оплату послуги.

Звертаємо увагу, що нарахування відповідно до показників індивідуального приладу обліку здійснюються лише у випадку, якщо даний прилад взятий на комерційний облік. Якщо прилад є, але він не опломбований, нарахування відбуваються як і у випадку відсутності лічильника: або по загальнобудинковому приладу обліку гарячої води (якщо такий є в будинку), або по нормативу відповідно до кількості прописаних осіб (згідно з постановою Кабінету Міністрів України №630).  

Якщо Ви звертаєтеся до підприємства з питання первинного опломбування приладу обліку (якщо прилад обліку Ви встановлюєте вперше) або щодо опломбування вентиля лічильника у закритому стані (у випадку некористування гарячою водою), то рахунок необхідно сплатити одразу після виклику контролера: Наголошуємо на тому, що первинне опломбування приладів обліку здійснюється лише після надходжень коштів на поточний рахунок підприємства.

На підприємстві були випадки, коли споживачі забували опломбувати прилад обліку після повірки чи ремонту і, відповідно, не могли сплачувати за послугу з централізованого гарячого водопостачання  відповідно до фактичних показників приладу обліку. Тож радимо підходити до справи  відповідально, щоб зберегти свій час і власні гаманці від додаткових витрат. 


Подпишитесь на новости

 
ads.bid
adpartner


РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

NASA сделало панорамное видео Марса

04.02.2018 - 11:55
Марсоход Curiosity воспользовался отличной погодой на Красной планете, чтобы сделать серию снимков поверхности, и в итоге они сложились панорамой. Такого результата удалось добиться в начале зимы. На фотографиях запечатлены объекты, ...

В Бразилии акула откусила юноше половые органы: видео

04.06.2018
Жуткая трагедия произошла на одном ...