Російський олігарх хвалився, що став тіньовим власником всієї медіагрупи Forbes, – WP

Російський олігарх, власник російського Forbes Магомед Мусаєв у приватних розмовах із партнерами стверджував, що став тіньовим власником глобальної медіагрупи Forbes.

Про це пише The Washington Post із посиланням на джерела, а також п’ять аудіозаписів і відеозапис, на яких Мусаєв говорить про угоду.

Як зазначає УП, за даними The Washington Post, у червні Мусаєв заявив партнерам, що він є покупцем Forbes і уклав угоду всього свого життя.

«Я щойно купив глобальний Forbes», — нібито сказав Мусаєв одному зі своїх партнерів, маючи на увазі Forbes Media Group, до складу якої входить американське видання журналу.

«Ви ж розумієте, коли у вас в руках ключ від найавторитетнішого світового бренду, цей ключ відкриє мені доступ до будь-кого», — говорив також він.

Як свідчать записи, Мусаєв повторював це твердження знову і знову, пише видання. На відеозаписі, який переглянув The Post, він називає бізнесмена Остіна Рассела «обличчям» угоди і наполягає на тому, щоб його власну причетність до неї замовчували.

У заяві для The Post Рассел заперечив будь-яку причетність Мусаєва або будь-яких російських осіб до цієї угоди.

«Немає жодного долара капіталу від жодного китайського чи російського громадянина або юридичної особи, включно з Мусаєвим», — стведжує Рассел.

У коментарі The Post Мусаєв заявив, що будь-яке припущення про те, що він контролював угоду, є «абсолютною нісенітницею» і «жахливим міфом», і що «в документах [угоди], в будь-якій письмовій формі, моєї участі немає». Він заперечив, що міг сказати своїм партнерам, що купив Forbes, але не відповів на подальші прохання прокоментувати плівки.

У травні видання Axios повідомило, посилаючись на двох неназваних осіб, що Мусаєв залучив Рассела до процесу придбання Forbes, хоча воно не називало Мусаєва інвестором або покупцем. Два керівники, знайомі з ситуацією, повторили це твердження в інтерв’ю The Post.

Директор із розвитку Forbes Russia Дмитро Озман у коментарі російському виданню РБК заявив, що російський Forbes не має інформації про продаж глобального медіахолдингу Forbes Магомеду Мусаєву.

«Я керую, зокрема, піаром російського Forbes, всередині про угоду нам нічого не відомо. В особистій розмові він (Мусаєв. – РБК) не коментує це питання», – сказав Озман.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Харькове мажор устроил стрельбу с балкона: видео

26.10.2017 - 17:07
За демонстрацию стрельбы из оружия по пешеходам юным харьковчанам грозит до 7 лет заключения Ради предания собственной персоне популярности подростки нередко снимают видео, на котором совершают некий «эффектный» поступок, а ...

Кошка усыновила вьетнамскую свинку (видео)

08.04.2016
Кошка, которую вы можете увидеть ...

Морской пехотинец погиб, упав в яму: видео

17.12.2017
В Николаеве произошла трагедия, оборвавшая ...