Російські загарбники захопили нові позиції на Запоріжжі

На жаль, ранкова інформація від Оперативного командування Захід про повернення втрачених вчора позицій в районі звільненого минулого літа Роботиного на Мелітопольському напрямку знову неактуальна.

Так, наш захисник, який веде Телеграм-канал «ШО НА ФРОНТІ?», об 11:37 повідомив: «Орки мають локальні просування в районі Роботиного. На Запорізькому напрямку зараз велике скупчення орків».

А блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман) у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» о 16:16 написав:

«Лупимо піхоту орків, артою, скидами та дронами-камікадзе — станом на зараз орки техніку не використовують. По позиціям, як і писав раніше: один опорний пункт в напрямку Роботиного залишається в сірій зоні (там закріпитися наразі неможливо), декілька позицій під контролем орків».

Вчора ворог втратив багато бронетехніки, але кілька машин з десантом таки доїхали до наших позицій…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Кужель из «Батькивщины» замочила Мосийчука и Гончаренко: видео

22.12.2016 - 01:56
В эфире программы «Шустер LIVE Будни» нардеп от «Батькивщины» Александра Кужель, известная своей несдержанностью, постоянным перебиванием тех, чья позиция хоть на йоту расходится с ее или цепляет Юлию Тимошенко, изменила себе ...

Появилось новое видео взрыва и обрушения дома в Ижевске

09.11.2017
В российском городе Ижевск, знаменитый ...

Человек-Магнит из Винницы

18.11.2015
Необъяснимые явления с 54-летним винничанином ...