Російські загарбники розширили «сіру» зону біля Красногорівки

На Новопавлівському напрямку минулої доби бійці Сил оборони продовжували стримувати ворога в районах Красногорівки, Новомихайлівки та Урожайного, де російські окупанти за підтримки авіації 26 разів намагалися прорвати оборону українських військ.

Повідомивши про це у сьогоднішньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», речник Генерального штабу Збройних сил України Андрій Ковальов не вказав, чим саме закінчилися ворожі штурми.

Тим часом авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» констатував подальше просування інтервентів у південній частині вищезгаданого нескореного міста Красногорівка (західніше Донецька).

Дивись для порівняння скриншоти його карти за позавчора і вчора. На останньому ми умовно червоними стрілочками позначили місця зміщення сірої зони в наш бік (вглиб Красногорівки).


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

«Динамо» обидно проиграло «Шахтеру»: видео

22.04.2017 - 00:06
Киевское «Динамо» на своем поле проиграло принципиальный матч донецкому «Шахтеру». Единственный гол в матче забил головой на 12-ой минуте Феррейра. Вернее, в поединке было еще два гола — в ворота ...