Російські загарбники просунулися вперед на Бердянському напрямку

На Шахтарському (він же Бердянський та Вугледарський) напрямку минулої доби російські окупанти вели безуспішні штурмові дії поблизу Пречистівки та звільненого минулим літом Старомайорського.

Повідомивши про це, Генеральний штаб Збройних сил України в ранковому зведенні не згадав про події біля сусіднього окупованого Приютного.

Однак, це зробив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState», який зафіксував просування агресора вперед. Дивись для порівняння скриншоти його карти за перше та друге листопада; на останньому ми червоною стрілочкою умовно позначили зазначену територію.

При цьому «DeepState» зробив неприємний коментар у своєму зведенні за друге листопада:

«Бердянський відтинок — ворог має успіхи біля Приютного. Кадри і обставини дуже неприємні і потребують детальнішого аналізу та публічного висвітлення».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

На Донбассе уничтожены позиции террористов: опубликовано видео

02.02.2019 - 15:52
Офицер Вооруженных сил Украины Анатолий Штефан Штирлиц обнародовал снятое беспилотным летательным аппаратом видео, на котором мы насчитали дюжину разрывов вокруг укрепрайона террориста в складской застройке с комментарием: «Колоради в чергове ...

Гройсман сделал видеообращение к украинцам в связи с газовым шантажом России

02.03.2018
Премьер-министр Украины Владимир Гройсман сделал ...