Російські загарбники просунулися під Бахмутом

На жаль, маємо серйозний успіх російських окупантів на Бахмутському напрямку – ворог зумів захопити селище Озаряновка і веде штурмові дії в сусідньому селищі Курдюмовка.

Про це повідомляють різні джерела, в тому числі авторитетний український укладач фронтових карт  «deepstatemap.live» (дивись скріни мап за 25 та 27 листопада, на останньому ми стрілочками символічно вказали район просування ворога).

В рашистських засобах масової інформації та пабліках справжнє свято, але їх реляції про оточення Бахмуту з півдня поки що виглядають відверто перебільшеними.

Спікер Генерального штабу Збройних сил України Олександр Штупун в ранковому зведенні не згадав дані населені пункти, хоча в попередніх звітах вони були в переліку тих, де нашим захисникам вдавалося відбити ворожі штурми. І це фактично можна вважати підтвердженням інформації «deepstatemap.live».


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Куцка забил Галатасараю с 51-го метра: видео гола

02.04.2018 - 23:11
В матче чемпионата Турции между «Галатасараем» и «Трабзаспором» футболист сборной Словакии Юрай Куцка забил потрясающий гол. «Трабзанспор» Куцки проигрывал 0:2, матч близился к концовке. Когда Юрая сбили в центре поля, ...

Опубликовано видео яростного ночного боя в зоне АТО

02.07.2016
Применив тяжелую артиллерию и танки, ...