Російські військові збили свій вертольот у Запорізькій області

Зенітний ракетно-гарматний комплекс «Панцир-С1» російських загарбників збив гвинтокрил інтервентів «Ка-52» («Алігатор»). Про це сьогодні повідомив блогер і український патріот з окупованого Донецька «Necro Mancer».

Ця подія сталася на початку грудня в Запорізькій області. Першоджерелом інформації є рашистський Телеграм-канал «Досье Шпиона»: «Екіпаж ЗРГК «Панцир-С1» виявив в нічному небі об’єкт і прийня рішення про його «приземлення». Ціль була успішно збита. В підсумку виявилося, що «об’єктом» був дружній гвинтокрил… Екіпаж вижив».

«Досье Шпиона» дозволяє собі іронізувати з цього приводу: «Протиповітряна оборона надійна і міцна, якщо збивати дружні цілі, звичайно. Йшов трьохсотий день спеціальної воєнної операції, а російські військовослужбовці так і не навчилися відрізняти свої цілі в небі від ворожих».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Жестокий бунт в бразильской тюрьме унес 60 жизней: видео

02.01.2017 - 20:32
Сегодня в бразильской тюрьме вспыхнул кровавый бунт, который унес десятки жизней. Все началось с массовой драки между членами двух банд. По данным властей города Манаус, где расположена тюрьма, в результате ...

Транспортный самолет Ан-32 выполняет фигуры высшего пилотажа (видео)

15.03.2016
Компанией «Антонов» обнародовано видео учебно-тренировочных ...