Російські військові зазнали великих втрат в живій силі і техніці

Ракетно-артилерійські підрозділи Сил оборони влучили в місця концентрації особового складу російських окупантів в містах Токмак і Пологи та сусідньому селі Басань Запорізької області, а також в місті Лутугине Луганської області. Стало відомо, що ворожі втрати в результаті склали 470 поранених інтервентів, півсотні знищених одиниць військової техніки, а також знищений склад боєприпасів.

Про це в вечірньому зведенні Генерального штабу Збройних сил України, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого повідомив його речник Андрій Ковальов.

При такій великій кількості «трьохсотих», звісно, вистачає й вбитих загарбників, але інформація про них ретельно приховується окупантами. Тоді як про поранених можна дізнатися з лікарень, куди їх госпіталізують. А знищену техніку бачать очевидці, повітряна й космічна розвідка.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Полтергейст устроил ДТП (видео)

11.12.2015 - 15:05
Необычное ДТП засняла камера видеонаблюдения на одном из городских перекрестков. Невидимая сила подбросила автомобили вверх, словно легкие спичечные коробки. Поговаривают, будто китайцы делают автомобили из папье-маше, одноразовые и ненадежные. Глядя ...

Появилось видео прорыва Саакашвили в Украину

10.09.2017
Как мы уже сообщали Михаил ...

Под Донецком уничтожен броневик оккупантов: появилось видео

04.08.2018
Пресс-центр Объединенных сил в предварительной ...