Російські війська захопили «Царську охоту» під Авдіївкою

Російські окупанти відчутно просунулися вперед у південній частині та на північному сході нескореної Авдіївки. Про це повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState».

Дивись скриншот його карти за двадцяте січня, на якому він червоним пунктиром позначив території, на яких вже закріпилися загарбники. Ми ж червоними стрілочками умовно вказали суттєве розширення сірої зони в наш бік.

У своєму зведенні за минулу добу «DeepState» про дану ділянку фрпонту повідомив наступне:

«Критичною залишається ситуація на півдні Авдіївки. Ворог захопив «Царську охоту» і намагається закріпитися на вулицях Чернишевського, Спортивній та Соборній. Тривають стабілізаційні заходи. Якщо успіху не буде досягнуто, то це поставить під загрозу всю східну частину міста та її околиці».

У свою чергу, блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман) у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» написав:

«Давайте будемо чесними. Всі розуміли, що рано чи пізно, Авдіївка стане другим Бахмутом. З такою силою безперервного тиску (загарбників) доводиться тільки нищити їх, а після того, як розіб’ють одну позицію, переходити в оборону до іншої.

Проводити штурмову роботу в той час, коли її проводить противник = смерть всієї групи. В міській забудові перемагає сторона, в якої більше арти і піхоти (тобто інтервенти).

Закріплення в звалищах — постійні великі втрати, ми собі цього дозволити не можемо. Тому, навіть коли влітку була можливість заходити в Бахмут, ми цього не робили, а намагалися йти по флангам».

Головне, що ворог не наблизився до оточення гарнізону Авдіївки, загалом у наших захисників залишається можливість відносно організовано відступати.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Гол Ярмоленко принес Вест Хэму победу над МЮ: видео

22.09.2019 - 19:24
Игрок сборной Украины Андрей Ярмоленко весьма удачно вернулся после травмы в большой футбол. Андрей не только демонстрирует хорошую игру, но и забивает, что крайне важно для нападающего. Нынче Ярмоленко сумел ...

В деле Розенблата есть видео интимного характера с агентом НАБУ

18.07.2017
Политтехнолог Тарас Березовец в эфире ...

Собака спасает рыбу, обливая её водой (видео)

16.11.2015
Удалось снять видео, на котором ...