Російські війська захопили більшу частину Новомихайлівки

Російські окупанти відчутно просунулися вперед в районі Новомихайлівки на Мар’їнському напрямку і в самому селі. Однак заяви рашистів про захоплення всього села наразі не відповідають дійсності.

Про це у сьогоднішньому зведенні у своєму Телеграм-каналі повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState»:

«В Новомихайлівці є просування москалів, більша частина села під ворогом. Крім того, йдуть бої й південніше населеного пункту. Рано чи пізно це село буде окуповано — 79-а десантно штурмова Таврійська бригада  і придані підрозділи зробили й так набагато більше, ніж від них очікували».

При цьому на своїй мапі «DeepState» позначив червоно-коричневими штриховкою і пунктиром втрачені території, на яких закріпилися загарбники. Окрім того, ми червоною стрілочкою умовно позначили місце зсуву сірої зони в наш бік.

Станом на зараз ворог контролює щонайменше 80% території знищеного села, решта перебуває у сірій зоні.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

На ЧАЭС надвинули защитный саркофаг за 41 миллиард гривен: видео

29.11.2016 - 15:10
33 часа на 4-й энергоблок ЧАЭС медленно надвигали грандиозную, не имеющую аналогов в мире защитную арку, которую прозвали саркофагом. Это чистое время движения, а стартовал сам процесс 14 ноября. Сегодня эта своего ...

Появилось видео с усадьбой Януковича в Ростове

15.03.2017
Российское издание Лайф отыскало в ...

Навальный раскрыл империю и тайную жизнь премьера РФ Дмитрия Медведева: видео

02.03.2017
Известный российский оппозиционер Алексей Навальный опубликовал ...