Російські окупанти знищили свій танк Т-80
В Херсонській області артилеристи Збройних сил України високоточним американським снарядом «Excalibur» знищили танк «Т-72Б3» російських окупантів.
Інший танк загарбників на Донецькому напрямку знищили бійці 59-ої окремої мотопіхотної бригади ЗСУ імені Якова Гандзюка: «Трохи підсмаживши його екіпаж».
Про ці два епізоди на своїй сторінці в соціальній мережі «Твіттер» повідомив народний депутат і фронтовий волонтер Юрій Мисягін, оприлюднивши відповідні відео.
Паралельно широкого розголосу набув відеосюжет рашистського телеканалу про знищений начебто український танк на Таврійському напрямку. При цьому в кадр потрапив обгорілий шеврон «тактическая русская борода», який знаходився в самій машині.
Багато експертів вважають, що пропагандисти видали за український російський знищений танк Т-80БВ. Тим паче, що рашисти роблять це регулярно. Більше того, деякі ЗМІ вважають, що й підбили цей російський танк самі російські окупанти, прийнявши його за український.

🔥 Ось щойно серед дерев стояв цілий російський Т-72Б3 …… та більше його нема.
155-мм боєприпас «Excalibur» до нього прилетів.
Херсонщина.https://t.co/R38vlcROPV pic.twitter.com/P7TeUXneJg— 🇺🇦 Мисягiн 🇺🇦 (@2uwmp) June 13, 2023
На Донецькому напрямку воїни 59-ї мотопіхотної бригади ЗСУ спалили черговий російський танк, трохи підсмаживши його екіпаж.https://t.co/IEK4WiG6FP pic.twitter.com/PvvrZtOkvk
— 🇺🇦 Мисягiн 🇺🇦 (@2uwmp) June 13, 2023
Всё бы ничего, вот только это был российский танк, причём, похоже, вместе с экипажем (девочкам из #морф отдельный привет) https://t.co/1gXxkLYcUd https://t.co/Q2XlyAVBF2 #роспроп #fake #кормимватуговном pic.twitter.com/WVt3vb3rXp
— Necro Mancer (@666_mancer) June 14, 2023
Подпишитесь на новости

























Коментарі (0)