Російські окупанти змогли просунутися вперед в бік Тернів

Російські окупанти змогли просунутися вперед в бік Тернів на Лиманському (Кремінському) напрямку. Про це повідомив блогер і військовослужбовець 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман).

У своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» о 14:15 він написав: «Орки мають просування в напрямку Тернів. Першими пускають нижчий сорт, який розміновує собою наші загородження, а за ними потрохи просуваються регуляри».

У свою чергу, речник Генерального штабу ЗСУ Олександр Штупун у сьогоднішньому зведенні за минулу добу, оприлюдненому на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», про цю ділянку фронту повідомив наступне:

«На Лиманському напрямку нашими воїнами відбито п’ять атак противника в районах населених пунктів Терни та Спірне Донецької області».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Собака повторила трюк Мэрилин Монро (видео)

30.11.2015 - 18:44
Многие помнят трюк Мэрилин Монро с расклешенной юбкой. Когда она случайно, проходя возле вентиляционной решетки, вынуждена была прижимать развивающуюся юбку руками. Потом, правда, повторила это же еще несколько раз, специально ...

Крупнейший небоскреб Дубая окутан дымом: видео

02.04.2017
Вблизи самого высокого в мире ...

Мэр Полтавы Мамай спровоцировал драку с депутатами: видео

19.04.2017
В Полтаве произошли очередные разборки ...