Російські окупанти захопили східний мікрорайон Часового Яру

На Краматорському напрямку російські окупанти остаточно захопили самий східний мікрорайон Канал нескореного Часового Яру (на східному березі каналу «Сіверський Донець – Донбас»).

Про це ще вчора ввечері повідомив Телеграм-канал «Донбас Оперативний», але з посиланням на рашистських «воєнкорів». Тому ми вирішали дочекатися альтернативного підтвердження.

Його надав авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і водночас колектив військових експертів «DeepState». Дивись скриншот його карти за підсумками другого липня.

На ньому він червоно-коричневими штриховкою і пунктиром позначив втрачені території, на яких за вчора закріпилися загарбники.

Тепер наша оборона проходить по досить глибокому і широкому вищезгаданому каналу. Сподіваємося, наші захисники зможуть там затримати ворога…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В России упал и полностью сгорел боевой самолет Як-30: видео

16.09.2017 - 18:29
Сегодня упал, разбился, а после этого полностью сгорел российский учебно-боевой самолет Як-30. Катастрофа произошла в Воронежской области неподалеку от аэродрома Борисоглебска. Жертв удалось избежать. По сообщениям российских военных, пилоты сумели ...