Російські окупанти захопили нові позиції під Бахмутом

Не зважаючи на істотні втрати, найбільш кваліфіковані штурмові підрозділи російської приватної компанії Вагнера намагаються прорвати нашу оборону й оточити Бахмут. Ситуація в районі міста вкрай напружена. Про це заявив командуючий Сухопутними військами Збройних сил України Олександр Сирський.

В свою чергу, воєнний аналітик і авторитетний укладач фронтових мап «DeepState» у звіті за 27 лютого, серед іншого, написав:

«Ворог розширив клин між Берхівкою та Ягідним, створивши небезпечну ситуацію для гарнізону Бахмута. По району Ступки (північ Бахмута) вже по повній їздять кацапські воєнкори… Ворог просунувся до м’ясокомбінату (північний схід Бахмута)… Противник продавив приватний сектор на східному березі Бахмутки, зараз за ними більша його частина. З півдня ворог просунувся до старого СТО. По Бахмуту вже декілька днів працюють ворожі гради та авіація. Характеризувати положення гарнізону Бахмуту можна як критичне…».

Не потрібно бути військовим експертом, щоб зрозуміти це після перегляду актуальної карти. Дивись для порівняння мапи від 27 та 28 лютого. На останній ми умовно червоними стрілочками позначили місця просування агресора.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Вера Брежнева упала на концерте: видео

13.04.2018 - 22:55
Известная певица из Украины Вера Брежнева упала во время концерта. Бывшая участница популярной группы «Виа Гра» пела песню «Близкие люди», а когда спустилась со сцены поближе к зрителям, за что-то ...