Російські окупанти захопили нові позиції під Бахмутом

Не зважаючи на істотні втрати, найбільш кваліфіковані штурмові підрозділи російської приватної компанії Вагнера намагаються прорвати нашу оборону й оточити Бахмут. Ситуація в районі міста вкрай напружена. Про це заявив командуючий Сухопутними військами Збройних сил України Олександр Сирський.

В свою чергу, воєнний аналітик і авторитетний укладач фронтових мап «DeepState» у звіті за 27 лютого, серед іншого, написав:

«Ворог розширив клин між Берхівкою та Ягідним, створивши небезпечну ситуацію для гарнізону Бахмута. По району Ступки (північ Бахмута) вже по повній їздять кацапські воєнкори… Ворог просунувся до м’ясокомбінату (північний схід Бахмута)… Противник продавив приватний сектор на східному березі Бахмутки, зараз за ними більша його частина. З півдня ворог просунувся до старого СТО. По Бахмуту вже декілька днів працюють ворожі гради та авіація. Характеризувати положення гарнізону Бахмуту можна як критичне…».

Не потрібно бути військовим експертом, щоб зрозуміти це після перегляду актуальної карти. Дивись для порівняння мапи від 27 та 28 лютого. На останній ми умовно червоними стрілочками позначили місця просування агресора.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Тетерук в Раде огрел Семенченко по голове: видео

06.10.2017 - 16:15
Мы уже сообщали, что сегодня в Верховной Раде на фоне принятия закона о реинтеграции Донбасса была брошена дымовая шашка. Ответственность на себя взял «свободовец» Юрий Левченко. Хотя изначально многие подумали, ...

Установлен рекорд парковки задним ходом (видео)

14.11.2015
Британец Алистер Моффат установил рекорд ...

Джошуа на кураже побил Владимира Кличко в чемпионском бою года: видео

30.04.2017
Великий украинский чемпион Владимир Кличко ...

Смешной выбор между поспать и поесть (видео)

04.01.2016
Иногда возникает необходимость сделать выбор ...