Російські окупанти захопили нові позиції на Бердянському напрямку

На Шахтарському (він же Вугледарський чи Бердянський) напрямку минулої доби бійці Сил оборони відбили атаки російських окупантів південніше Пречистівки. Про це в сьогоднішньому звіті розповів речник Генерального штабу Збройних сил України Андрій Ковальов.

Про те, що ЗСУ позавчора і вчора штурмували позиції загарбників біля сусідніх окупованих Новомайорського і Новодонецького, сьогодні ніхто не згадує. Це, швидше за все, означає, що ці атаки виявилися невдалими.

Маємо неприємні новини і з західного краю даної ділянки фронту – загарбники відкинули наших захисників від окупованого Приютного. Це зафіксували західні OSINT-дослідники. За їх даними тут агресор додатково взяв під контроль 6,59 квадратних кілометри, ЗСУ залишили 3,36 кв. км.

Авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і воєнний експерт «DeepState» також підтверджує наш відступ біля Приютного. Дивись для порівняння скріншоти карти останнього за шосте та сьоме вересня. На останній ми червоними стрілочками умовно позначили втрачені території.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Киеве жестко разогнали лагерь ромов: видео

25.04.2018 - 13:03
Полиция поставила точку в деле разгона лагеря ромов в Киеве Ситуацию с ликвидацией лагеря ромов на Лысой горе в Киеве трактуют по-разному. Спикер националистического движения С 14 С. Мазур в ...

Российского посла в Турции показательно убили: видео

19.12.2016
Предполагается исламистский след На публичном ...

На Вінниччині змагались парашютисти

05.08.2016
Відкритий чемпіонат Вінницької  області з ...