Російські окупанти захопили нові позиції біля Першотравневого

На Куп’янському (Сватівському) напрямку минулої доби бійці Сил оборони відбили усі десять атак російських окупантів в районі населених пунктів Синьківка, Петропавлівка та Іванівка Харківської області.

Про це, серед іншого, в ранковому зведенні, розміщеному на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», повідомила пресслужба Генерального штабу Збройних сил України.

Це підтвердив і наш захисник, який веде телеграм-канал «Бахмутський Демон»: «Куп‘янський напрямок. Щодня групи по 30-50 чоловік з технікою йдуть на прорив. Важко, але поки фронт там стабільний».

Однак авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» зафіксував просування агресора вперед східніше Куп’янська., біля Першотравневого.

Дивись для порівняння скриншоти його карти за перше та друге листопада; на останньому ми червоними стрілочками умовно позначили зайняті ворогом території. Це малозаселена місцевість без населених пунктів.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Бойцы ВСУ взяли в плен троих террористов ДНР: видео

23.05.2018 - 01:14
Бойцы ВСУ рассказали ТСН о том, как 20 мая возле оккупированного Гольмовского взяли в плен троих боевиков ДНР. «К вражеской позиции военные приблизились под вечер, подошли вплотную без единого выстрела, боевиков ...

Савченко прокомментировала резонансное видео

29.03.2018
Агитационный 16-секундный видеоролик, на котором ...

Под Печерским судом снова неспокойно, — произошли потасовки

02.07.2016
Как известно, Командира Надежды Савченко ...